Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bexsero agyhártyagyulladás...

Bexsero agyhártyagyulladás elleni oltást ki adatta be és miért? Illetve ki az aki nem és miért nem?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem éreztem úgy, hogy veszélyeztetett lenne a lányom
2019. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Beadattuk, mert miért ne? Halálos és/vagy maradandó károsodást okozó betegség, ami ellen van oltás. Hülye lennék nem oltatni, ha van rá pénzem.
2019. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Egyes válaszoló , ekkora ostobaságot inkább ne is mondtál volna. Nézd már meg, hogy terjed. Ez egy baktérium , elkaphatja a gyerek a Tescóban vagy a buszon vagy az óvodában.



Be oltattam, mert gyerekápoló vagyok , túl sok az agyhártya gyulladás miatt haldokló is lebénult gyereket láttam az elmúlt 15 év alatt.

2019. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

"Nem éreztem úgy, hogy veszélyeztetett lenne a lányom"


Én pedig nem érzem úgy,hogy lenne is halvàny lila gőzöd is,hogy milyen súlyos betegség és bàrhol elkaphatja a lànyod.

2019. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Beadatom, mert halálos betegség ellen véd, ami gyógyíthatatlan.
2019. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
A meningococcus gyógyítható. A halálra viszont nagy az esély, mert jellenzően későn ismerik fel.
2019. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Az meningococcusnak sok valtozata van, es nem mindegyik ellen van oltàs. Pl. ha megkapja az a ellenit, elkaphatja a b vàltozatot. Szerintem fontosabb az àltalànos immunerősìtès ès a gyors felismeres kezelès. Minden oltasnak lehet mellekhatàsa, nem tennèm ki a gyerekem veszèlynek.
2019. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem adattam be, nincs annyi pénzünk.
2019. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Az okokat már leírták előttem. Ha megtehetjük, megvédjük őket egy halállal is végződhető betegségtől. Az én gyerekeim még nem védettek mert májusban kapják a második Bexserot. Már tűkön ülök, mert ismerősi körben egy hete halt meg egy 2 éves kisfiú agyhártyagyulladásban.
2019. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Hány oltás van? Mennyi idő alatt kapja meg a gyerek ezeket? És mennyibe kerül oltásonként?

Nagyon erősen gondolkodom rajta, hogy beadatom, de rémtörténeteket hallottam az áráról. (Még pocakban van a babám)

2019. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!