Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Adják a kislányomnak nurofent?

Adják a kislányomnak nurofent?

Figyelt kérdés
Nagyon folyik az orra és szürcsög, az orrszivást lefekvés előtt elég jól viselte de most nem rég ismét felkelt az orra miatt és hiába szívtam ki egyrészt nem viselte jól és semmit sem hatott. A szopi sem megy neki így, aludni sem tud. Gondoltam adok neki nurofent de előbb kikérném a véleményetek ha egyáltalán még kapok rá ilyen késő este választ!
2019. ápr. 24. 23:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Adhatsz persze , láz és fájdalomcsillapító és megfázásos tünetekre is jó. De rá is van írva a dobozra :)

Diplomás ápoló vagyok, 15 éve dolgozom , ebből öt év gyerek kórház úgyhogy nem laikusként írom. 😉

2019. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nasivin baby vagy hasonló van esetleg? Az kidugitja az orrát és tud szopizni. Van hőemelkedése?

Lányom is most náthás,torka piros, este hőemelkedése volt, sirdogál, én adtam be neki egy nurofent, igy most szépen alszik.

2019. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hát most jelenleg ülök és rajtam alszik. Megprobalom nem sokára letenni, feje alá téve egy párnát aztán megprobalok egy gyorsat szunditani...

Sajnos semmit sem enged.

Van itthon nasivin is sterimar is de utálja ha az orra körül magatok.


Azért is kérdeztem mert feleslegesen nem adnám be ha nem muszáj.

2019. ápr. 24. 23:49
 4/21 A kérdező kommentje:
Hőemelkedés sincs, szinte semmi más tünet csak az orrfolyás és a nyűgösség
2019. ápr. 24. 23:50
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
A nurofenben ibuprofén van ami láz, fájdalom- és görcs oldó. Orrfolyásra minek akarod neki beadni? Fújja ki. Ezért fölösleges leterhelned a máját szegénykének.
2019. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
aki még szopizik, nem tud orrot fújni...
2019. ápr. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Akármennyire nem akarja ki kell szívni a taknyit. :( Azért se tud aludni,mert nem ap levegőt rendesen.Amúgy fogzás miatt is lehet, és akkor a nurofen segíthet.nem írtad mennyi idős?
2019. ápr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem

Minek adnek gyogyszert egy simpla orfolyasra???

2019. ápr. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

Én bátran ajánlom a Baby luuf kenőcsöt. Legfőképp éjjelre kend be a hátát.

Az én fiam abszolút nem engedi,h szívjuk az orrát,így nappal törölgetem,lefekvéskor pedig bemasszírozom a hátát ezzel a kenőccsel,kicsit fejrésznél megemelem a matracot,így tud aludni. És mi kaptunk az orvostól cetirizin cseppet(olyan,mint a fenistil csepp),ez nem engedi megduzzadni az orrnyálkahártyát,ettől is már könnyebb. De azért inkább nézesd meg orvossal. Jobbulást!

2019. ápr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó vagyok. Ami még jó lehet,ha az oldalán fekszik,akkor talán kidugulna az egyik orrlyuka. Lehet,h bénán hangzik,de ha én náthás vagyok,nálam működik,így vmennyire kapok levegőt az orromon.

Kisfiamnál szintén bevált,most másfél éves.

2019. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!