Miért hány minden este?

Figyelt kérdés

Két éves lányom már 5.nap kb ,hogy minden este hány,vagy még lefekvés előtt, vagy éjszaka. Tápszert kap még reggel este,nem váltottam, reggel is azt kapja akkor benne marad. Próbálom figyelni hogy mikor megissza már ne Nagyon ugraljon..

Voltunk orvosnál ,annyit mondott normaflor,sok folyadék...de ez már szeritnem nem normális dolog hogy esténként kijön belőle minden...ugyanúgy eszik vagy éppen nem eszik mostanában mint máskor..


2019. ápr. 25. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Megkérdezhetem miért adsz neki tápszert?
2019. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 2,5 éves kisfiam is hányt több napon keresztül csak esténként, nekünk a Tic-tactól. Azon a héten 3 doboz almásat megevett és attól hányt, meg ment a hasa is. :(
2019. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert még igényli. Reggel este kap 210ml-t.
2019. ápr. 26. 06:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne adj neki tápszert, teljesen felesleges. És gobdold áz, hogy volt-e közös az elmúlt 5 napban, pl mint a Toc tac az előzőnél.
2019. ápr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi változás. Kakaót,tejet nem iszik,így lefekvés előtt ez már egy kis megszokott dolog megissza a tápszert. Meg reggel. Nem értem mi ebbe a probléma. Amúgy sem ez volt a kérdés. De ha hétfőig is lesz hányás este, viszem vissza az orvoshoz, hátha mondd ,ad rá valamit
2019. ápr. 26. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!