Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti aludnátok napközben, ha a...

Ti aludnátok napközben, ha a babátokkal kórházba lennétek?

Figyelt kérdés
Már 1 hete bent vagyunk, és elég nehezek az éjszakák, sokat felkel. Ezért gondoltam alszom nappal, amég ő is... De ha épp bejön valaki, nem fog szólni, hogy milyen lusta anyuka vagyok? 4hónapossal vagyunk itt. Ès látogató sem jön hozzánk.
2019. máj. 13. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Aludj nyugodtan. Mit érdekel, hogy egy vadidegen mit szól hozzá?
2019. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen aludtam, amikor csak tudtam. Persze nem sokat, mert hangos az osztály és egy alkalom kivételével mindig volt szobatárs, aki mellett nehéz volt.

Sajnos sokszor voltunk kórházban a naggyal és már a picivel is egyszer

2019. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ne hülyéskedj már. Pont elküldeném a büdös francba azt, aki 1 hetes sámlin kuporgás után a beteg gyerek mellett beszólna, hogy lusta vagyok... -_-
2019. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem sámlin kuporgok, kaptam én is ágyat, kapok kaját is bent, szóval azért egész tűrhető a helyzet. Aludni sajnos nem tudtam, amint becsuktam a szemem, jött az após, és addig simogatta, amég fel nem kelt. :(
2019. máj. 13. 11:40
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sebaj, após lekoccol, majd alszol ebéd után. :)))

Nekem amúgy anyósom ilyen, hogy átvirrasztott kisbabás éjjelek után is képes volt beszólni, hogy csak lusta asszony alszik napközben, de pont nem érdekelt. Manapság már nem divat mártíranyának lenni.

2019. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Na meg arról nem beszélve, hogy a kórházban mi a frászt csinálj, ha a gyerek alszik? Bekéredzkedhetnél a konyhára mosogatni talán... ;)
2019. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

De jó! Mármint nem az, hogy bent vagytok, hanem hogy normális körülmények között. Külföld?

Széken aludtam, ellátás nélkül

2019. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkórházban dolgozom, hidd el minket a legkevésbé sem érdekel hogy alszik -e a szülő, vagy nem :)

Aludj nyugodtan ha tudsz ha kell valami , úgyis felkeltenek.

2019. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Naná, ha tudsz aludj!


Kitartas es mielobbi hazajutast kivanok!

2019. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7-es: én a Heim Pálban voltam egy hetet a babámmal a gasztro-nephron, külön szobánk volt, volt saját kanapéágyam és fürdető kád is. Elvileg étkezés is járt volna nekem, de át kellett volna mennem érte másik épületbe adott órában, a gyereket meg egyedül hagyni addig. -.-
2019. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!