Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 Es fel eves lányom nem tud...

2 Es fel eves lányom nem tud kakálni. Vettem glicerin kúpot is -ádtól se. Minden pulinál Sir faj a hasa. Mar nyomni se akarja .5 napja nem kakált. Valakiknek volt hasonló?

Figyelt kérdés
2019. máj. 19. 21:36
 1/10 anonim válasza:
74%

Talán orvoshoz kéne vinni?

Már a második nap kellett volna :/

2019. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál. Glicerin kúpot írta,de nem segít. Habar már péntektől szinte nem is eszik,beteg is antibiotikumot szed. Lehet attól faj a hasa. Nem tudom mit tegyek már. Minden 5 percben sir
2019. máj. 19. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem eszik, nincs mit kakilni, ehhez nem kell orvosi diploma. Az antibiotikum mellé kapott probiotikumot?


Szilvalé csodákra képes btw.

2019. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vettem neki probiotikumot,csak nem issza meg. Szedi a köhögéstől a szirupot,plusz kalcium szirupot és plusz az antibiotikum. Anginája van. Es Már 3 napja lázas. Szóval összegyűlt. Kipróbálom szilvalebet
2019. máj. 19. 22:00
 5/10 A kérdező kommentje:
Tejbe nem tehetem a probiotikuomot mivel még szopik.
2019. máj. 19. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem issza meg. Te vagy a felnőtt oldd meg. Attól meg, hogy szopizik, vele lehet önteni egy pohár tejbe/teába. Én nem szoktam bekeverni, de én mondjuk kérlelhetetlen vagyok, megfogom az arcát, és beleöntöm a szájába.
2019. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Vizbe öntve nem issza meg? Nem muszáj egyszerre, csak igya meg a nap folyamán.

Nálunk volt úgy hogy 2 kup is kellett, mire sikerült neki.

Aztán rájöttünk hogy a 2,8%os tej okozza a szorulást. Most 1,5-öst iszik, kakil rendesen.

2019. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legkozelebb linex baby cseppet vegyel! 6 csepp kell, az meg mehet egy kiskanalra! Ha tenyleg szorulasa van meg duphalac szirup!
2019. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A szilvale segített. De így is nagy sírással.
2019. máj. 21. 07:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó öreg házi praktikák :)
2019. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!