Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tudom hogy csecsemőknél...

Tudom hogy csecsemőknél nagyon ritka, de járt már valaki úgy hogy pici babája allergiás volt? Milyen jelei voltak?

Figyelt kérdés
Nem ételallergiára gondolok, mert ugye ott egyértelmű jelek vannak, hanem inkább pl. Pollen, fű, por stb. Babám hetek óta taknyos(járunk vele orvoshoz) , sokszor törölgeti a szemét, napi párszor tüsszent. Arra gondoltam lehet allergia is. Vagy 9 hónapos babánál még nem alakul ki?
2019. máj. 23. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tejallergia is okoz ilyen tüneteket, de a pollen is irritálhatja.
2019. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 hónapos volt a lányom amikor az epres nurofentől tele lett kiütéssel
2019. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A húgom pár hónapos volt mikor a mákos keksztől kiütéses lett, de mostmár 9 éves és soha semmi allergiája nem volt, csak a szervezete nehezen fogadhatta be nagy mennyiségben az új anyagot :)
2019. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!