Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan lehet megtudni elhalt...

Hogyan lehet megtudni elhalt e a fejtetű?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Kérdésem lenne a tetű vel kapcsolatban. Nos az egyik baratnőmnek a nagylány hazavitte az iskolábol. Az anyuka neki hamar kiirtotta már nem vakarja a fejét a lány. Viszont a huga aki 2.5 éves szintén elkapta. Észre vettem iszonyat vakarodzik. Említettem megnéztem neki hat tele volt serkevwl. Majd ő is talált benne otthon kettő előt. Elmondta béke te neki és kiszedte. Ez volt kb 1 here. Deeee még mindig vakarja és van benne serke neki. Kérdésem az lenne az elhalt serke is viszketést okoz?? Vagy az élő bogár? Nekünk nem volt még nem is kivánom csak megyek segitek neki lekezelbi...
2019. máj. 26. 06:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért de kissé rossz a telefonon.
2019. máj. 26. 06:27
 2/3 anonim ***** válasza:
A serke nen viszket, csak az elo tetu
2019. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárba adnak rávalót , ki lehet írtani.

Nekem volt tetűm de nem viszketett egyáltalán.

Csak elszaporodott rendesen.

2019. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!