Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a gyermekének a két, három, négy majd az egy éves kötelező oltás után felső légúti betgsége lett?

Figyelt kérdés
Nálunk a 2,3,4 hónapos oltások alatt végig beteg volt a gyerekünk. Majd hét hónaposan hörghurutja lett,aztán abból meggyógyult. Egészen egy éves koráig nem volt beteg. Most múlt héten megkapta az egy éves oltást és megint beteg. Hörghurut gyanús ismét. Én úgy gondolom van összefüggés,vagy legyengíti az immunrendszerét az oltás és mindent bacit összeszed vagy ez valami mellékhatás
2019. máj. 29. 09:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tapasztaltunk figyelemzavart
2019. máj. 29. 09:25
 2/7 anonim ***** válasza:

1es, ha oltásellenes vagy, fogj kezet anyámmal.

Kérdező én valami immunerősítő vitamint ajánlanék nektek, akár aloe terméket, vagy patikából vitamint korának valót, hátha úgy jobban viseli az oltásokat.

2019. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az oltás legyengített vírust tartalmaz amivel az immun rendszer simáán elbánik. Viszont a test nem tesz különbséget az oltásban lévő vírus és a rendes erős közt, ezért ráküldi az összes fehérvérsejtet. Viszont amíg azok el vannak foglalva, addig más fertőzés meg ellenállás nélkül tud terjedni. Tehát igen, van összefüggés. De emiatt ne kérdőjelezd meg az oltásokat. Immunerősítőt ajánlok inkább.
2019. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az oltások ellen,de ez már nagyon durva. Állandóan beteg a gyerekem utánna.
2019. máj. 29. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, hogy előtte ráerősítesz az immun rendszerére. Ahogy fentebb írtam, az oltás ideiglenesen gyengíti, mert lefoglalja a fehér vérsejteket. Ha minden oltás után ezt tapasztalod, akkor a vitamindús étkezésen túl kiegészítő készítmény is jól jöhet.
2019. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. voltam. Nem vagyok oltásellenes, csak kíváncsi voltam törlik-e a válaszom. Szerencsére igen, kezd visszaszorulni az oltásellenesség.
2019. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem gondoltad komolyan. Viszont sajnos az oltásellenesség növekszik úgy mint a lapos Föld elmélet :(
2019. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!