Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Melegkiütés a háton lehet 9...

Melegkiütés a háton lehet 9 évesnek?

Figyelt kérdés
Piros pöttyök a hátán a hátizsák alatti helyen ill egy kicsi területen a mellkas fölött. Azt gondoltam a melegkiütés csak babáknál ill. kisgyerekeknél fordul elő. Mivel lehet kezelni? Nem nagyon csúnya de pl. napkrémet nem szívesen kennék rá.
2019. jún. 10. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hintőpor, hogy ne izzadjon be. És sudocrem +canesten kombó. Persze, hogy lehet. Bármikor előjöhet
2019. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még most is jönnek ki néha a combjaimon. 29 éves vagyok.
2019. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A canesten sudo kombónál felváltva kened, pl este az egyik, reggel a másik?
2019. jún. 11. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én vékonyan bekenem canestennel és simán rákenek egy réteg sudot. A kisfiamnak is ilyen a bőre és az apjának is. Eddig mindkettőnél bevált.
2019. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

A homokosság már kialakul 3 éves kortól ;)

Persze h lehet neki meleg kiütései !

Ajánlom h az anyja néha vetkőzzön le előtte, vagy ne csukja be az ajtót wc és fürdés közben... lehet h meg fog térni ;)

2019. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!