Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások

A kérdés

Az izzadságtól babám nyakán, tarkóján kis piros pöttyök jelentek meg. Ti hogy kezelitek? Kell kezelni egyáltalán?

jún. 16. 06:41  Privát üzenet  

A válaszok
Hintőporral napi 1-2szer beszórom,nekünk ez bevállt.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 16. 06:53 Privát üzenet
Nedves ronggyal letölröm plusz szárazzal. Ha sok van vékonyan sudot kenek rá. Soha nem hintőporozom.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 16. 08:30 Privát üzenet
Baba testápoló, 3 éves lány. Neki is nagyon pattis most,pedig kötöm a haját. Mégis beizzad.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 16. 08:57 Privát üzenet
Levegő, langyos víz napi többször.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 16. 10:34 Privát üzenet
Cinkrázó, ha az amire gondolok. Kisgyerekorom óta begyulladnak az izzadság mirigyeim nagy melegben, ez segít nekem.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 16. 12:13 Privát üzenet
Igaz szúnyogcsípésre kaptuk, de melegkiütésre is jó az uriage gélje. Azzal kentem be a fiam tarkóját hátát mellkasát. Használt.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 16. 12:40 Privát üzenet
Cicamesi nevű felhasználó válasza:

Aloe firsttel befújom, amikor megszáradt akkor behintőporozom minden este és reggel. Csak ez vált be!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 18. 05:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Piros lett babám egyik hónalja egy pici részen valamint egy pici csík a nyakánál, gondolom az izzadságtól. Mivel kenjem? Hogyan kezelhetném? Vagy ezzel orvoshoz kellene mennem?
A derekamon a melegtől és izzadságtól tele vagyok apró piros kiütésekkel ami viszket is, mivel lehetzne kezelni?
Az izzadságtól, ahol a két combom összeér piros kiütések lesznek. Milyen krém jó rá?
Mivel tudnám kezelni a babám nyakát, ami az izzadságtól piros és kipállott?
4 hónapos kislányom nyakán és a lába hajlataiban piros foltos a bőre és pöttyös. Talán az izzadságtól. Mivel tudom kezelni?
Pici babám 6hetes, és a nyakán illetve a nyaka alatt nagyon piros vörös csik van, olyan mintha a melegtől vagy izzadságtól lenne. Holnap viszem az orvoshoz, de nagyon meg vagyok...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Betegségek, oltások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!