Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha éppen hiánycikk a K-vitamin...

Ha éppen hiánycikk a K-vitamin akkor most mi lesz?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3hetes. A kórházban megkapta de itthon már nem tudtam neki beadni mert országosan hiánycikk. Gyerekorvos nem mond semmit csak annyit hogy még nem kaptak hivatalos tájékoztatást ez ügyben és hogy helyettesítő sincs. Másnak van valami infója? Aggódom a babám miatt mert tudom hogy ezt fontos hogy kapja.

2019. jún. 17. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

3 hetes a babád, bőven lett volna időd ennek utánanézni mert kb 1 hónapja a csapból is ez folyik.

Nálunk pl úgy működik, hogy besétálsz a gyógyszertárba, felírják a telefonszámodat és 1-2 héten belül beszerzik. Ha ez nem működik, akkor országos szinten is több ezer anyukánál csücsül a szekrényben a fel nem használt Konakion, tehát érdemes facebookon a helyi anyukák közt rákérdezni vagy elbattyogni a védőnőhöz, hátha leadta valaki a felesleget.

2019. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Facebook csopoban keress hátha van valakinek


Tápisoknak nem kell, sokszor megmarad...

2019. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 1.válaszoló! Szerinted nem tettem meg mindent? A dokit még hazajövetel előtt kérdeztem hogy ilyenkor mi van. Hetente telefonálok rá hogy tud e valamit. A védőnőnk sem tud segíteni, a gyógyszertárban(5 is van nálunk) egyikben sem tudtak segíteni ez ügyben. A facebookon majdnem egy hónapja keresgélek és írok ki kérést ez ügyben. Azért is kérdeztem meg itt hátha tud valaki ennél is többet. De köszönöm a kioktató hangvételt.🙂
2019. jún. 17. 17:24
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Ismerőseink Ausztriából hozattak.
2019. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Írj országos baba mama csopikban, de a helyiekben is próbáld meg. Nekem ma csak 3-at dobott fel. De múlt héten is tele voltak a csoportok, hogy maradt meg és sokan ingyen felajálották.
2019. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk gyűjtik a védőnők a megmaradtakat. Kérdezted már nála?
2019. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy ez érdekes


Nekem is anno a védőnő adott, mert tovább szopizott kizárólag, mint amíg az 1 csomag tartott


2 db kellett pluszban, emiatt ne vegyek meg egy újabbat


begyüjtenek minden ilyen megmaradt gyógyszert biagaiat stb-t is és hirtelen segítenek ha kell

De a tethesvitamint is

Mindent le lehet adni

2019. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*Terhes
2019. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Merre laksz? Budapest 3. Keruletben ma 2 dobozzal vettem, egyet az ikreimnek, masikat a sogornomnek, mert ő sem tudta Baján beszerezni.


Nekem ismerősök jó sokat kínáltak. Fura, hogy feléd senkinek sincs maradék.

2019. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt szolnokon ma vettem 4 dobozzal volt rengeteg
2019. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!