Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Adhatnak okot aggodalomra...

Adhatnak okot aggodalomra ezek a hiányosságok ebben a korban?

Figyelt kérdés
9 hónapos babám még nem nyújtja oda nekem a számára érdekel tárgyakat, játékokat. Játék közben nem néz rám. Még nem mutat rá, ha valami érdekli, de ha kérdezem tőle, hogy hol a lámpa, óra, cica akkor ránéz. Ha mutatok valami közelebbi dologra, akkor ránéz a tárgyra. Tapsi, pápá nincs, de érti. Érti a gyere, nem szabad szavakat, de a kérem-et még nem. Sokat néz a szemünkbe, keresi a tekintetünket, visszamosolyog, mindig utánam mászik. A nevére általában hallgat. Gagyog, de nem viszi túlzásba, inkább ööö-zik, elég sokat kiabál (a hallásával nincs gond).
2019. júl. 4. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de 9 honapos a gyereked ne varj el tőle olyat amit meg egyaltalan nem kellene csinalnia. Teljesen értelmes a leirtak alapjan. Ugyan ennyi idős a lanyom kb es nagyjabol pont ezeket csinalja.
2019. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha 9 hónaposan nincs diplomája, akkor kar is az egészért, már beszélni se fog.
2019. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom. Nincs viszonyítási alapom, első gyerek, a neten pedig ezeket írják egy 9 hónapos baba képességeihez. Első, megkérdezhetem, hogy mik azok amiket pluszba csinál/ még nem csinál ezek közül a babád?
2019. júl. 4. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
O nem nez a lampara a jatekait ismeri nev szerint es a keremszepent erti ha nem akarja odaadni morog de a papat sztem meg nem érti
2019. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A játékaira ránéz, ha megnevezed neki, vagy rámutat?
2019. júl. 4. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pl egy kockat és egy labdat nyujtok neki es azt mondom kocka akkor az esetek tobbsrgeben a kockat veszi el
2019. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!