Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ovikezdéskor a bölcsis gondozó...

Ovikezdéskor a bölcsis gondozónőknek milyen ajándékot adtatok?

Figyelt kérdés

A "nem adtam" "azért kapja a fizetését" stb. válaszok nem érdekelnek, nagyon kedves, segítőkész, megbízható gondozónéniink vannak, én szeretném megköszönni nekik.

Aki adott mit, milyen értékben?


2019. aug. 10. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Lányom tavaly "ballagott". Ezt csináltattuk. A belsejét mi töltöttük ki.

[link]

2019. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Volt bölcsis ballagás (vicc, ugye?), arra készített az szmk-s ajándékot, plusz kaptak utalványt is a csoportpénzből.
2019. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ajándékcsomagot csináltam nekik édességekből és kávéból. Jól ismertem őket, tudtam hogy ennek örülnek majd. Olyan 5e/fő körül volt.
2019. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Én kozmetikumokat adtam jó minőségben(nem drogériásat), meg egy kis nasit.
2019. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
36%
Nem adtam. Azért kapja a fizetését.
2019. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Mi magán bolcsibe járunk, az első lányommal virágot adtam és kávés készletet, (tudtam pontosan mit szeretne a bolcsisunk), a dadusnak ruha utalványt a kedvenc boltjában.


A Másodiknál egyformán kaptak virágot és egy oklevelet, a legjobb bölcsi címmel. Személyre szóló szöveggel és képpel csinaltattuk.

A harmadik lányom meg csak most kezdi, de lopom a meskas ötletet szerintem. Köszönöm.


Nem tudok elég hálás lenni a bölcsi éj, hogy haza jár a már iskolás lányom is oda, olyan mintha a mamahoz menne.

2019. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Én szoktam kreatív dolgokat készíteni fémből, fából, kartonból, a bölcsis nevelők szintén. Egy fa asztali tolltartót díszítettem fejenként, a csoportképet tettem rá decoupage technikával, illetve a lányom képét. Az új csoport első gyereke volt, így ezt emlékezetesnek gondoltam. Megtöltöttem csokival és egy rövid, személyre szóló köszönő üzenettel. Mindketten nagyon megköszönték, főleg a rá szánt idő miatt.
2019. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Olyat adj, ami elfogy. Gondolj bele, hogy minden évben 20 gyerektől kap valami kacatot. Nem tud már hova tenni gyertyákat, párnákat, dísztárgyakat. Anyukám tanár és mindig nagyon örült virágnak, kis csokinak, ilyeneknek, de teljesen kész volt a kacatoktól. Ha valami maradandót vesztek, akkor az legyen az egész csoporttól, ne egyesével. Nem azt mondom, hogy soha semmit sem használt belőle, pl egy osztályától kapott egy vázát amit szeretett, de a legtöbb ilyen dolog egy dobozban végezte, mert kidobni sajnálta, de a lakásban kerülgetni sem akarta.
2019. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen 8-as, egyetertek. En is eloszor maradandoban gondolkodtam (amigurumi virag), de aztan ugyan itt kotottem ki. Bar ok meg fiatalok, azert gondoltam elso korben erre.

Most arra jutottam, hogy 1-1 kulcstartot keszitek (szivecske csoport szall szivecsket) es melle egy vasarlasi utalvanyt. Csak meg azt nem tudom, honnan? Rossmann vagy inkabb valami konyvesbolt?

2019. aug. 11. 09:18
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem, mivel keveset keresnek olyat kéne, amit maguknak nem engedhetnének meg, én ezért adtam apró márkás dolgokat, különleges nassolni valót, amire biztos sajnálnák a pénzt, de amúgy hasznos


A kulcstartó szerintem a leghaszontalanabb dolgok egyike, mindenkinek van egy csomó, ingyen az emberhez vágják, kulccsomóból meg a legtöbbeknek egy van(nekünk is).. maradandóból is dísztárgy kellene, vagy hasznos holmi.



Ha a bölcsitekben van kád(a miénkben volt, ha le kellett zuhanyoztatni a gyerekeket a kakitól), vehetnél hozzá ledes zuhanyfejet. Én vittem be a bölcsibe gyurmaszappant, azt is használhatták a gyerekek kézmosásnál.


Vihetnél egy buborékfújó gépet(3000ft ), amit használhatnak majd a következő csoportoknál..


Az a tuti, ha tárgyat adsz, és rajta lesz a gyereked kéznyoma/jele/neve.


Aminek én örülnék, az zenedoboz mondjuk, ilyen kis tekerős, lefekvésnél mindig lejátszanám a gyerekeknek..

2019. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!