Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Jó döntés volt bölcsibe adni...

Jó döntés volt bölcsibe adni a gyereked?

Figyelt kérdés
Utólag hogy vélekedsz róla?
2019. aug. 21. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk abszolút jó döntés volt. Szüksége volt rá, úgymond "nem voltam neki elég" egész nap. A fiam közösségi ember volt pici korától kezdve, a beszoktatás is nekünk ment a leggördülékenyebben a csoportból. Engem jobban megviselt, ő probléma nélkül alkalmazkodott.
2019. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
43%
A legjobb döntés volt, kár hogy el kell hozni őket délután
2019. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
nem
2019. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem adtuk és szerintem kellett volna. Nem a gyerek igénye, az enyém lett volna. Hősanya akartam lenni, aki mintaszerűen otthon van és neveli a gyerekeket 3+ évig és csak ők számítanak. Hülye ötlet volt.
2019. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

2 bölcsibe járt, a második jó döntés volt, az első nem, a gondozók miatt.


Ha valaha lesz második gyerekem, másfél éves korától fog járni délelőttökre.

2019. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Kellett, én nem csinálnám máshogy.
2019. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Abszolút jó döntés volt. Kicsi, 10 fôs csoport, 2 pedagógus. Szoros napirendjük van a kicsiknek, sok kreatív dolgot csinálnak. Pl.farsangra pólót batikoltak, anyák napjára fûszeres sót készítettek, apák napjára fényképes folyékony szappant csináltak, Márton napra lampiont díszítettek. Minden ünnepre mûsorral készülnek, és hihetetlen, milyen ügyesek ezek a pici gyerekek.
2019. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Igen. 26 hónaposan kezdtük, de kb. 4 hónappal előtte szerettem volna munka miatt, nem vették fel hamarabb. Az első 3-4 hónap a betegségek miatt nem volt egyszerű, de ahogy erősödött az immunrendszere egyre kevesebbet hiányzott. Rohamtempóban fejlődött minden téren, nyilván a beszéd volt a leglátványosabb. Soha nem mondta, hogy ne menjünk, pedig elég visszahúzódó volt eleinte. Múlt héten volt utoljára, hiányozni fog a kis csoportja is, lettek nagyon jó barátai.A tesó nemsoká érkezik, ő sztem 1,5 éves kora körül már menni fog.
2019. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
2 éves múlt, mikor lett szabad hely a bölcsiben és elkezdhette. Nagyon jót tett neki, társaság igénye volt, nekem munkába kellett állnom és olyan, a korának megfelelő dolgokat tanítottak meg neki, amit én kisgyermeknevelői képzettség híjján nem tudtam volna megadni. Pár hónap alatt rekord sebességgel fejlődött és most korengedménnyel kezdheti az ovit ennek köszönhetően.
2019. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Hetvennyolcaska, te vagy a legidiótább troll jó ideje.
2019. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!