Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Tudnatok segiteni egy kicsit?

Tudnatok segiteni egy kicsit?

Figyelt kérdés
16 honapos a lanyom, 2 ev utan szeretnenk bolcsibe jaratni mert vissza kell mennem dolgozni. Aprilisban tolti a 2.eletevet. Meg lesz 2 honap bent maradt szabim amit kiadnak, tehat juliustol kell dolgoznom. Mikor kell elkezdeni a beszoktatast? Mar csak szeptembertol lehet a nyari szunet miatt, vagy ahogy betolti a 2.evet? Nem nagyon vagyok tisztaban ezekket, persze az adott bolcsinel fogok erdeklodni ha kozeledik az idopont. De minden tapasztalatot velemenyt fogadok, koszonom szepen.
2019. aug. 25. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem összesen csak 30 nap szabit adtak. Szerintem Te még kevesebbet fogsz kapni, mert korábban mész vissza dolgozni. A bölcsődében meg már most jelezném, hogy két évesen viszed, mert sok helyen várólisták vannak.
2019. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Iden nalunk juli26-aug26ig nm volt bolcsi, csak az ugyeletes volt nyitva (megyeszekhely)

Nem hinnem h nyaron be lehet szoktattni, pont ezert is, de erre a nevelesi evre be kellett volna iratnod tavasszal.


Szerintem a te esetedre a maganbolcsi a megoldas, de tudtommal ott is van nyariszunet.

2019. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Bölcsiben elvileg egész évben fogadnak gyerekeket, kivétel a nyári szünet ideje, amikor összevont csoportok vannak. Az enyém pl januárban kezdett anno. A kiválasztott bölcsőde kellene felkeresned és legelőször azt megtudnod, hiyg egyáltalán van e hely. Ott azt is el fogják mondani, hogy mikor kezdhet. Amúgy 6 hónapos kortól lehet vinni, nem kell megvarni a 2 éves kort.
2019. aug. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Amugy a bölcsiben nincs nevelési év, mivel nem oktatási, hanem szociális intézmény.
2019. aug. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában azt szeretik, ha januárban vagy szeptemberben kezdi a gyerek. A június-július azért nem jó, mert pont utána jön egy hónap szünet.
2019. aug. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszokat.
2019. aug. 26. 07:27
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk augusztus utolsó hetétől ment, de egyszerre egy gyereket szoktattak-1hét, így volt, aki októberben vagy novemberben kezdett.


Mindenképp szólj most az ovinak!

2019. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!