Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Most vigyem bölcsibe, vagy...

Most vigyem bölcsibe, vagy várjak januárig és CSANÁ-ba adjam? Másfél éves kisfiú.

Figyelt kérdés
Tegnap hívott a főnököm, hogy januártól számítanak rám, fontos program kezdődik. Ha nem megyek lesz más a helyemre... Eredetileg úgy terveztük, hogy csak akkor megyek vissza, ha két és fél lesz a gyerkőc, jövő szeptemberben. Erre jön ez. Bölcsibe viszont év közben nem veszik fel, csak szeptembertől. Most nem tudom mit csináljak, vigyem most bölcsibe, vagy várjak januárig és akkor keressek CSANÁ-t? Mi jobb neki? Sokat számít az a 4 hónap? Be tud szokni ilyen hirtelen?

2019. aug. 28. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van hely a bölcsiben egyáltalán? Be van íratva?
2019. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fél évre előre kell a legtöbb bölcsibe jelentkezni és még úgysem biztos.

Amúgy a CSANA jobb, ha anyagilag belefér.

2019. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bölcsi beiratkouás általában április-májusban van. Beírattad a fiad? Ha nem, akkor egyértelmű, hogy csana, mert bölcsibe nem tudod vinni. Oda amúis kell a munkáltatói igazolás, az meg neked nincs most.
2019. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Van hely a bölcsiben, még felvennék

Ez egy kis város, még nemrég nyitott. De nem ez a dilemmám, hanem hogy várjak-e? Mert év közben nem veszik be. Mi a legjobb neki szerintetek? Most bölcsi 18 hósan, vagy CSANA 22 hósan? Amúgy nagyon érdeklik a gyerekek, szeret ismerkedni velük szerencsére. Ugyanakkor nagyon anyás.

2019. aug. 29. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet ismerkedni a leendő nevelőkkel? Sok múlik rajtuk, én azt is figyelembe venném.

Gondolom a csana jobban felszerelt és kevesebb a gyerek, talán a több pénz miatt jobban érzik magukat a dolgozók is, bár ettől még lehet egy állami bölcsiben jobb a gondozó néni.

2019. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miert nem veszik be évközbe?

Lányom májustól kezdett járni.

2019. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi van egyes helyeken? Màr nincsen a régi csana, csak családi bölcsőde, és még oda is kötelező a munkáltatói, ez állami szabály néhány éve. Van ahol meg még a sima bölcsibe is csak úgy felveszik minden nélkül? Más aki meg dolgozni akar, azzal szív hogy a munkakezdés dátuma és a bölcsikezdés egy időben legyen, mert a bölcsis várólista miatt akkor kell kezdeni amikor mondják.
2019. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem minden csanába kell munkáltatói ez tévedés.
2019. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a családi bölcsőde aki nem kér munkáltatóit az feketén csinàlja a dolgokat, nem jelent (minden) gyerek, ugyanis de, már minden fajta bölcsődébe kell munkáltatói. Nem mondom hogy mindenki betartja.. Én ezért buktam el amit csinálni akartam (tanfolyam). Ja és kérdező: ha beadod, és még nem dolgozol, le kell mondani a gyedet.
2019. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Várjál még négy hónapot, a CSANA egyelőre jobb lesz. Igaz, már családi napközik nincsenek is, mindet úgy hívják, hogy családi bölcsőde.
2019. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!