Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nem anyával szokik be a bölcsibe?

Nem anyával szokik be a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Két éves lányomat felvették a bölcsibe. Szeptember elejétöl kértem a felvételét mert akkor kell munkába állnom. Azonban csak oktober közepére kerülünk sorra, igy már nekem dolgozni kell,nem tudok részt venni a két hetes beszoktatásban, max 1-2 napot. Ez engem nagyon bánt és bár apukája és nagyi meg tudják oldani a beszokást, de ugy érzem ezt nekem kéne. De képtelen vagyok munka mellett rögtön két hétre eljönni, szabim se lesz annyi...

Félek h a lányomat is igy jobban megviselné.,nem tudom hogy csináljam..


2019. szept. 1. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy kertek, hogy egy ember szoktassa be őket, ne osszák meg a szülők egymás között, mert megviseli a gyereket.


Nálunk a férjem szoktatja be a fiunkat. Sajnálom, hogy nem lehetek ott én (is), viszont szetintem az apukajaval pont olyan lesz, mint velem.


Biztosan a te kislanyod is nagyon ragaszkodik az apukája hoz, szuper ugyesen megoldják majd. Minden rendben lesz.

2019. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is apuka szoktatta be (ráadásul nevelőapa) oviba a kisfiamat,mert előző éjjel kórházba kerültem.Ez még egy nehezítő tényező volt a gyereknek,de szerencsére nem volt probléma.
2019. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kisgyermeknevelő vagyok. Én azt szoktam kérni, hogy lehetőleg 1 hozzátartozó vegyen részt a beszoktatásban. Persze ez nem mindig kivitelezhető, volt már olyan, hogy felváltva jöttek a szülők és a nagymama. A gyerekek életében az állandóság fontos szerepet játszik, ezért is célszerű, ha 1 ember szoktatja be. Természetesen legjobb, ha az édesanya, mégis csak a ti kettőtök elválásáról van szó. De nem kell kétségbeesni, ha nem tudod megoldani, be fog szokni apukával is.
2019. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem én fogom beszoktatni, új munkahelyet kellett keresnem, és nem tudtam kicentizni hogy pont beszoktatás után kezdjek, de azért a bölcsinek meg már előtte két héttel leadjam a papírokat hogy van helyem. Így is elég hülye ez a rendszer, nekem a beszoktatás a legkevesebb hogy más fogja, még előtte is több hetet meg kell oldani mert kezdenem kell. Ezen ne aggódj, talán még könnyebb is lesz, mert mástól könnyebben elválik ott.
2019. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a férjem szoktatta be a 17 hónapost. Teljesen rendben ment a dolog.
2019. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam is kétévesen került bolcsibe. Mi elég sokára jöttünk rá, hogy jobban járunk, ha apa viszi és anya hozza. Mert tőlem (anya) nehezebben válik el. Aztán nagy az öröm, mikor megyek.

Az első pár nap (most ovit kezdett) talán én viszem, de lehet, hogy holnaptól az apukája.

Ha meg tudjatok oldani.

2019. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!