Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mondanád a gondozónőknek ha...

Mondanád a gondozónőknek ha úgy mennél a gyerekedért hogy nincs a ruhája átcserélve és nincs megtörölve az orra?

Figyelt kérdés
Én meglepődtem hisz ez az alap dolog gondolom én, ruhája meg bőven van a szekrényében.
2019. szept. 15. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted hogy pisis ruhában hagyták?

Szép hogy szólnék, főleg ha nem első alkalommal fordul elő.

2019. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Van másik 10-15 gyerek akire figyelni kell. Lehet azelőtt törölte meg 5 perccel az orrát. Van ilyen. Ha meg nem lett olyan nagyon piszkos a ruhája, feleslegesnek tartom.
2019. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem pisis volt hanem a pólóján volt egy folt, lehet leette vagy leitta

De ha van váltó ruha le lehetne cserélni nem? Független attól hogy mellette hány gyerek van. És nem csak az enyémnek folyt az orra.

2019. szept. 15. 15:21
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sérültek vannak, napjában némelyiket kB 10x oltoztetjuk, töröljük az orrukat, és van amelyiknek a kezét is, sokszor így is úgy néznek ki, mintha egész hónapban nem cseréltünk vna ruhát rajtuk. Van, hogy haza menetel előtt kB fel órával cserélünk, mégis kB 2 perc és olyan lesz... persze te csak azt látod, hogy nem cserélték le, de mi van, ha már cserélték mégis olyan lett? Ne vidd be, kurald ki és nem fogod úgy haza kapni. (nem fenék vaakrosrol szól az a munka).
2019. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak tudom mibe adtam be és az volt rajta délután is. Meg hosszú nadrág mert bár reggel hűvös volt, de délután meleg és abba mentek ki az udvarra. Szerintem ilyen dolgokra lehetne figyelni hogy akkor adni rá rövid nadrágot.
2019. szept. 15. 16:11
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Édes Istenem, az ilyenektől ments meg engem plíz! 🙏 Hálátlan 1 munka az biztos, az ilyeneket is tűrnünk kell, és még normálisan meg sem vagyunk fizetve.


Kérdező! Valószínűleg úgy ítélték meg a gondozók, hogy nem annyira vészes a folt a ruháján, hogy azt le kelljen cserélni. Az orrfolyásos dolog.... ne vidd oviba ha tiszta takony a gyereked, jobban jár mindenki úgy, leginkább a gyereked.


1 óvónő

2019. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

Én nem is értem az előzőeket.

Teljesen igazad van, és igen, normális hangon rákérdeznék, ha az a ruha lenne rajta koszosan, amibe reggel beadtam.


Kedves "1óvónő", ha az idős édesapádat ugyanabban a koszos ruhában találnád a krónikus osztályon, mint amibe reggel öltöztetted, és rászáradt takony lenne az arcán, Te nem szólnál?

2019. szept. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
menj gondozónőnek ha szerinted ez olyan egyszerű:-D Te biztosan mindent jobban csinálnál ezek szerint.
2019. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

Ez nem egy érzelmi kérdés. Nem véletlenül hoztam az eü párhuzamot.

Sajnos mindkettő olyan terület, ahol a szolgáltatást igénybe vevő adófizető állampolgárok elvárásai is jogosak, és az alulfizetett, agyondolgoztatott személyzet frusztrációja IS. Egyikünknek sem hibája ez.

Pont ezért hoznám normális hangon szóba, és ha egy amúgy jónak megismert gondozónő azt válaszolná erre, hogy "teljesen igaza van, de ma borzalmasan nehéz nap volt, legközelebb figyelünk", akkor rendben is lenne. Ha ismétlődne ennek ellenére, akkor elvinném magánbölcsibe.

De ha a fenti kommentekből látszó kivagyi, "miteszünkszívességet" hozzáállás lenne a válasz, ami sajnos az eü-ben is jellemző, akkor biztosan nem lennék kedves.

2019. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem írta, hogy ne kérdezzen rá, én pl leirtam, hogy, amit nem lát nem tudhat mi van a dolgok mögött. Így, hogy leirta, hogy reggel is úgy vitte, normálisan szólnék érte, megkernem őket figyeljenek oda.
2019. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!