Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek a bölcsődében is...

Szerintetek a bölcsődében is így viselkedne? Baj lehet vele?

Figyelt kérdés
21 hónapos kisfiam elég aktív gyerek,mindig is az volt,ami végülis normális lenne,de én mindig úgy éreztem ,hogy ő más mint a többi...ha elmegyünk játszótérre vagy játszóházban akkor jön megy ,egy percre sem ül le ,ha szólok hozzá vagy mutatok valamit nem mindig figyel,de látom sokszor hogy érti csak nem akar..szóval attól félek hogy mi van ha be adom bölcsődébe és nem figyel majd senkire csak úgy mond a maga világában van el! egyébként ha sétálunk szépen jön mellettünk,fogja a kezünket is ha úgy van...a másik meg ,ha valaniit nem szabad vagy abba kell hagyni akkor brutális hisztit csinál,nem mindig de elég sűrűn és ettől is tartok,ha majd ott is ez lesz! Szerintetek ez normális hogy ilyen ? A bölcsiben lenne vele gondok? Van olyan egyáltalán hogy egy gyerek nem érett a bölcsire?

2019. okt. 3. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Te látod a gyereked, ha úgy érzed, valami nem stimmel, szólj az orvosnak, védőnőnek, mire vársz?? A korai fejlesztés csodákra képes. A dackorszakról hallottál már? Olvass utána! Teljesen természetes a hiszti, az ellenkezés. A félelmeidet, szorongásaidat meg hagyd el, mert a fiad megérzi rajtad.
2019. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, mindkét "kisördögöm" egy kisangyal a bölcsiben!

Lányomnál volt, hogy a bölcsi vezetője, a beiratkozásnál meg is kérdezte, hogy mindig ennyire nem hallgat a szóra?

De, hallgat a máséra....csak az enyémre nem 😊

2019. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen amit írsz, viszont a bolcsibe teljesen másképp viselkedik, egy angyalka. :D
2019. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!