Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi a programotok közvetlenül...

Mi a programotok közvetlenül bölcsi után?

Figyelt kérdés

Bugyután hangzik a kérdés, de nem volt jobb ötletem :)


Kisfiam 3.hete bölcsis. Nincs semmi gond vele napközben, még az alvásból is vidáman ébred, viszont ahogy engem meglát, elszabadul a pokol...

Belémcsimpaszkodik és úgy üvölt, hogy fuldoklik... Gondozó nénikkel egy mondatot se tudok beszélni, csak este messengeren..

Legszívesebben ilyenkor leülnék vele a kanapéra az előtérben és csak ölelgetném, de milliószor elmondták, hogy a bölcsőde épületét a legrövidebb időn belül el kell hagyni..

Próbáltam babakocsival, anélkül, autóval, minden utazásunk egy cirkusz...


Más családok mennek a boltba, játszótérre bölcsi után, én meg, ha tudnám, teleportálnám magunkat, mindenki minket bámul az utcán..


Itthon már csak hozzámbújva piheg, de szeretném elkerülni az ordítást, az ötleteket megköszönném :)


2019. okt. 15. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg hordozni. Csatos hordozóba, háton, a 15 kg-s gyereket is viszem még, aztán, ha megnyugodott, odaértetek a játszóra, le lehet rakni.
2019. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Valószínű, hogy a nap folyamán felgyülemlett stresszt vezeti le. Bölcsiben nem mer nem szót fogadni pl., miens meglát, biztonságban érzi magát és kiadja a feszkót magából.
2019. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mondd el millió +1-ére is, hogy mentek, csak elôbb megnyugtatod a gyereket. Nagyon megérné az az 5-10 perc idôbefektetés.
2019. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyelőre az a megoldás jött be, hogy ketten megyünk érte, egyikünk szeretgeti, a másikunk pakolja a holmijait..

Az a baj, hogy üveges ajtó van és meglát, amint belépek, nem tudom előre összepakolni az összevizezett/leebédelt ruháit, a plüssöket, cumikat :D

2019. okt. 17. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú de sok cuccotok van :D

Én csak a gyereket öltöztetem át, és viszem :) Az alvó cumi, rongyi nekünk bent marad a bölcsiben.


Szerintem ölelgesd meg, szeretgesd meg. Ne lássa rajtad, hogy stresszelsz, hogy sietni kell. Ha pedig arra vágyik, hogy menjetek haza nyugiba, akkor még ne erőltesd a játszóteret pl. Sok még neki az inger, de idővel meg fogja szokni és Ti is tervezhettek délutáni programokat.

2019. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!