Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi ideig sírt a gyereked...

Mennyi ideig sírt a gyereked a reggeli elválásnál?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtünk a bölcsit. 22 hónapos a fiam. Szeret járni, sokat beszélünk róla. Reggel, ahogy ébred már szinte szalad az ajtóhoz, hogy menjünk a bölcsibe. Úgy gondolom szépen beszokott, mert már bent eszik és alszik is. A gondozónők szerint szépen elvan egész nap, bár az egyik gondozónőhöz folyton felkéreckedik.

Reggel viszont az elválásnál nagyon sír. Nem az a baja, hogy be kell menni, hanem hogy én nem megyek be vele. Ilyenkor határozott vagyok, mosolygok, mindig elmondom mikor jövök érte. Azonben természetesen nekem is nehéz így ott hagyni.

Kinél meddig tartott a reggeli sírás?



2019. okt. 17. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi augusztus végén kezdtük a beszoktatást, pár hete nem sír reggel a kisfiam. 23 hónapos lesz a napokban.
2019. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de volt olyan nagycsoportos ovisom is, aki minden egyes reggel sírva jött be, annyira anyás volt. Ez a ritkánb, többnyire 3-4 hónap alatt megszokják annyira, hogy ne sírjanak, de van, akinél marad és ez is teljesen normális.
2019. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Semeddig. Ahogy belépünk, már nem is létezem. XD

Nem egy kiakadós típus, sosem volt gond reggel, viszont látok más gyereket, valakivel még 4-5 hét után is nehéz volt a reggeli időszak.

2019. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Onnantól kezdve, hogy én nem mentem be vele a csoportba, talán 4 napig. De akkor is nagyon rövid ideig, max fél percig. Volt egy olyan nap, hogy sírva szaladt be :) olyan aranyos volt, nem tudta eldönteni, hogy örüljön vagy szomorkodjon...aztán másnap sírás nélkül futott a többiekhez.

22 hónapos és 3.hete bölcsis


De van egy kis társa, akinek a nagymamája az egyik gondozó néni, szeptember eleje óta jár és még mindig sír reggelente anyukája után ;)

2019. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon sírt. Egy-két picike hiszti volt, de csak addig, míg be nem ment :)
2019. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Úgy látom nagyon eltérőek ezek a kis lurkók :)


Képzeljétek csak ezt a kérdést kellett kiirnom...ma már sírás nélkül ment be, és integetett nekem :) Annyival jobban indult így a nap!

2019. okt. 18. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!