Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van itt olyan, aki megbánta,...

Van itt olyan, aki megbánta, hogy 1,5 éves gyerekét bölcsibe adta?

Figyelt kérdés
Leírnád, miért és mi lett végül? Beszokott? Kivetted?
2019. nov. 1. 18:00
 1/7 anonim válasza:
30%
Sajnálnám és nem engedném. Nekem most 2 éves az unokám, de lányom minimum fél évig még maradni akar vele. Utána jön hozzánk 3 éves koráig. Persze tudom hogy nem mindenkinek egyenlők a lehetőségei, de ha meg tudod oldani, a picinek Anyára és Családra van szüksége a fejlődéshez és a boldogsághoz.
2019. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Én egy percig sem. A legideálusabb kor a közösségbe kerülésre. Én itthon voktam még fél évet, de a fiam ment bölcsibe, mert szerintünk ez nagyon fontos és imádta is.
2019. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
2,5 évesen adtam gyerkőcöt bölcsibe (korábban semmi képpen nem adtam volna) 7 hónapig járt, nem volt egyszerű sokat sírt, nehéz volt az elválás, akkor azt gondoltam hiba volt.De az utolsó 2 hónapban mintha elvágták volna, boldogan ment bölcsibe, nem volt sírás.Illetve ami a legjobb, hogy pillanatok alatt beszokott az oviba.Van olyan ismerősünk ahol a gyerek nem járt bölcsibe, most pedig kínlódnak már 2 hónapja a beszokással, a gyerek nem eszik, ha mégis eszik egy kicsit akkor általában kihányja, anyukát és a kislányt is nagyon megviseli.
2019. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
2 éves volt, nem bántam meg, nagyon jót tett neki. Nagyira nem bíztam volna, nem hiszem h az tesz jót a gyereknek ha ketten is nevelik... a bölcsi az bölcsi, a gyerek is tudja. 2 évesnél előbb nem vittem volna, túl kicsi volt még hozzá, nekem is rosszul esett volna elválni olyan korán.
2019. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Barcsak visszaforgathatnam az idot. Visszahivtak a munkahelyemre. Rossz dontest hoztam. Bar lehet, a nem tul jo gondozono is kozre jatszott, hogy megbantam. Megfogadtam, ha sikerul a teso, 2 eves koraig maradom itthon.
2019. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, bár többeknek nem ment az értô olvasás, sebaj.

Nálam is a munka miatt kérdés, de a mi esetünkben ô a kisebbik gyerkôc, a nagyobbik már ovis.

2019. nov. 1. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a gyerektől függ. Az én fiam nagyon barátkozós, simán elvan olyannal akit legalább 30 perce ismer. Bárhol feltalálja magát és hamar megbízik bárkiben. Ami persze nem feltétlenül jó de ő ilyen kis pozitív. Még nem bölcsis, 15 hónapos. Az unokaöcsém 2,5 évesen ment bölcsibe, most 4,5 éves és most is egy szenvedés neki, inkább anyával lenne, senkivel nincs el, a nagyinál sem lehet otthagyni. Gyerek függő. Én megvárom a két éves kort, majd csak utána várjanak vissza a munkába.
2019. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!