Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Aki 1-1,5 evesen bolcsibe...

Aki 1-1,5 evesen bolcsibe adta a gyermeket, es visszament dolgozni, hogy elte meg?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 12:05
 1/9 A kérdező kommentje:
A gyerek hogy fogadta, mennyire szokott be konnyen, es utana milyen volt? Valtozott valami az alvasaban, viselkedeseben, stb.?
2019. nov. 4. 12:07
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Kiegyensúlyozottabb lett, a bölcsiben sokkal jobban tudtak napirendet tartani, mint én otthon. Jobban aludt éjjel, ugyanemiatt.

Semmi sírás nem volt a beszoktatásnál, és utána az oviban sem.


Hat órában mentem vissza, az egész család jól élte meg, mindenki sokkal kipihentebb, türelmesebb lett. Én munkaidőben feltöltődtem, utána teljes energiával a gyerekre tudtam koncentrálni.


Persze a többség szerint meg én vagyok maga a patás ördög. Ezzel meg együtt kell élni.

2019. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért. A patás ördögnél hangosan felröhögtem. 😁 Én is ezt tervezem egyébként, amikor majd 1 év 7 hónapos lesz,de engem is lehurrognak és rossz anyának tartanak, amiért beadom. Kíváncsi lennék én is a válaszokra. :) Szerintem rengeteg pozitív hatása lehet a bölcsinek.
2019. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt, es 1 vagy 1,5 evesen ment bolcsibe?

Kulfoldon elunk, itt 1 evig fizetik az otthonmaradast alapbol, de gondolkozom, hogy kitoljuk 1,5 evre.

2019. nov. 4. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy évesen (2es)
2019. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
En 21 honaposan adtam be es nagyon megbantam. A masodikat majd csak oviba adom be. Iszonyatosan megviselte. Hetekig tombolt bent,mikor kinyilt az ajto torolkozo kellett, mert csatakosra orditotta magat. Nem beszelt meg,es nem ertette miert hagyom ott. Mar majdnem ki kellett venni,mire nagy nehezen beszokott. A betegsegekrol nem is beszelve. Ket hetente. Oviban is beteg lesz,de akkor mar tud beszelni... Itt meg talalgattunk mikor mije faj es a krupp is elojott. A gyerektarsasag kellett mondjuk neki,de erre a jatszo is megfelelt volna.
2019. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyéves sokkal könnyebben beszokik a bölcsibe, mint egy majdnem kétéves.


Másrészt attól, hogy ő nem tud még beszélni, attól még nagyonis érti, amit mondanak neki.

2019. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A fiam 22 honaposan szokott be nagyon konnyen, engem most tenyleg csak az 1-1,5 eves korosztaly erdekelne, akinek azzal van tapasztalata. 2-es, szuper, ez biztato. Ahova a fiam jart, ott az 1 eveseket elegge megviselte, kovalyogva kerestek az anyukajukat szinte egesz delelott, mig a beszokas alatt bentvoltam :( Ezert gondoltam inkabb a 1,5 dves kirra, illetve a fiamnal anno annyi idosen jott az igeny az o reszerol (az enyemrol meg akar maradhatott volna).
2019. nov. 4. 14:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Masfel éves a kislányom, nagyon szereti a bolcsit, egyáltalán nem sírt semmikor. Viszont van egy egy éves baba és én nem ajánlom, láthatóan nem érzi jól magát, sirdogal folyamatosan vagy csak bambul maga elé.
2019. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!