Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Magán bölcsibe mindenképp...

Magán bölcsibe mindenképp felveszik a gyereket?

Figyelt kérdés
Oda tutira? Mennyibe kerül havonta?
2019. nov. 8. 04:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Szeretnék visszamenni dolgozni jövő októberben (akkor lesz 2 éves a gyerek), de félek hogy nemtudom előtte fél évvel beiratni őt, mivel még munkát is kell újat találnom, ahol nem fogják azt mondani hogy fél év múlva kezdj. Szóval azért kérdem a magánbölcsit, mert ha oda mondjuk pár héttel előtte szólok, tutira felveszik? Hiszen fizet az ember.

Vagy nem? Köszi a válaszokat

2019. nov. 8. 04:55
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahova mi járunk, ott is van varolista.

Nyilván kisebb mint az államban, de én szóltam előre kB fel évvel, h szeptembertől mennénk.

Hívd fel a választott bilcsit, az a legjobb.

Nálunk most 5-6 gyerek vár, pont a napokban beszélt a bölcsi vezető erről. Hogy nem tud több gyereket felvenni csak ha létszámot nővel, de ahhoz meg csomó átalakítás kell.

2019. nov. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1#bocs azt lehagytam 60 e nálunk Pest megyei közepes város.
2019. nov. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, csak oké, hogy szólok jóval előre, de hat akkor ha még nem lesz munkám, akkor úgyse veszik fel gondolom. Nemtudom hogy csinaljam :/
2019. nov. 8. 05:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem veszik fel tutira azért, mert fizetsz. Van náluk is egy adott létszám, amit nem léphetnek túl. Ha ez mondjuk 18 gyerek és te 19.-ként jelentkezel, akkor nem veszik fel. De nyilván nagyibb esély van rá, mint államiban.

A mennyibe kerülnél pedig nem mindegy, hiyg a Rózsadombon keresel bolcsit napi balett és úszás oktatással, lovaglással,spanyol nyelvoktatással, vagy Alsokismackofalvan minden extra nélkül.

2019. nov. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Nyugodtan jelentkezz, normális magán bölcsi - aki nem akarja a filléres állami alamizsnát is behúzni - nem kér munkáltatói igazolást. Mi több helyen jártunk a fiammal nézelődni, volt ahol kértek és volt ahol nem. Azt tapasztaltam, hogy ahol kértek az jóval lepukkantabb is volt, gondolom mert ezen is spórolni akarnak...
2019. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha utolsó pillanatban szólsz, nem biztos,hogy felveszik. Van agy max létszám, azt nem léphetik túl.

Jelentkezzetek időben állani és magán intézménybe is, legfeljebb ha addig nem lesz munkád a magánba viszed.( ott nem feltétel a munkaviszony)

2019. nov. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 éves várólista van. 65 ezer ft. Pest környéki kisváros.
2019. nov. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy van hely, én most szeptembertől akartam vinni, megkérdeztem pár helyen, mindenhol májusig kérték a jelentkezést, az ár teljesen változó, átlagosan kb. 4-5 ezer egy teljes nap.
2019. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell hozzá munkaviszony, tőlem sehol sem kértek.
2019. nov. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!