Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ti szólnátok ezért a nevelőkne...

Ti szólnátok ezért a nevelőknek, vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hónapja jár családi napközibe heti 3 napot, nagyon szereti hamar beszokott.

Hiányzott egy hetet és előtte bevittem neki egy esőnadrágot tisztán, majd 1 hét múlva amikor ismét mentünk, látom hogy kicsit saras az alja, vagyis ráadták másik gyerekre.

Nem tudom hogy ez általános, vagy hagyjam-e a fenébe. Fordított esetben az én kislányomat is biztos kisegítenék ha szükség lenne rá, csak nem értem azt sem hogy miért nem gondoskodik a másik szülő a váltó és kinti ruházatról.

Ez megy a bölcsikben, ovikban, szokjak hozzá?


2019. nov. 17. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálnék ebből ügyet. Valóban fordítva is jól jöhet még. Egyik szülő se tökéletes. Biztos elfelejtette, veled is megeshet.
2019. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előfordult, hogy a lányom kardigánját kölcsönadták egy másik kislánynak, mert neki már kettő lett vizes. Én nem csináltam belőle gondot.
2019. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Másrészt tényleg nem akarom, hogy hasonló esetben az én kislányommal emiatt "kiszúrjanak".

2019. nov. 17. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Engem zavarna. Nem az odaadás, hanem hogy nem szóltak róla, akár utólag.

De nem tenném szóvà.

2019. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Állami ill. egyházi bölcsinkben és ovinkban mindig vannak "kincstári" ruhák és ágyneműk ilyen esetre, ha már mondjuk a harmadik lett vizes valakinek és nincs több váltója. Ilyenkor akit kisegítettek vele, kimosva visszaviszi.
2019. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Ez azért elég érdekes. Én állami bölcsiben vagyok kisgyermeknevelő.

Ha egy gyereknek nincs megfelelő kinti ruhája, akkor eszünkbe nem jutna a hiányzó gyerekek cuccai közt keresgélni.

Vannak bölcsis ruhák, amit ilyen esetekben rájuk tudunk adni. Nálunk ezek főleg használt ruhák, pl én is a gyerekeim kinőtt de jó állapotú ruháit be szoktam vinni, így van mit felhasználni ha egy ilyen helyzet adódik.

Magán bölcsiben is lehetne közös ruha, ha még nincs.

Én a nevelőknél rákérdeznék a helyedben.

Az ovis gyerekeimnél sem fordult elő soha, hogy a megkérdezésünk nélkül ráadták volna más gyerekre a ruháikat.

2019. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem egy cseppet sem zavarna.

Az meg, hogy nem szóltak róla valószínüleg azért van mert elfelejtették.

2019. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!