Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Hány órára viszitek a gyereketeket bolcsibe? Hányan vannak olyankor?

nov. 19. 11:08  Privát üzenet  

A válaszok
8-ra, már elég sokan vannak, de nem tudom pontosan.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont nov. 19. 11:24 Privát üzenet
8ra jártam dolgozni, így 7-fél 8 között értünk a bölcsibe, ekkor kb. 5-7 gyerek volt. Ébredésre mentem érte, akkor még nem mentek a többi gyerekért. Hamarosan megszületik a kistesó, úgyhogy már itthon vagyok, 9re szoktam oviba menni és ébredésre szintén ott vagyok, nem uzsonnázik ott.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont nov. 19. 11:57 Privát üzenet
régen volt már, 7-re jártam dolgozni, így általában olyan 6:45-50 körül hagytam ott. Változó, volt amikor már 3-4. gyerek volt, volt, hogy első.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont nov. 19. 12:11 Privát üzenet
Negyed 8-ra jártunk. Kb. 3-5 gyerek volt addigra, ha meg késtünk, 10 perc múlva meg már tele volt az öltöző.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont nov. 19. 12:40 Privát üzenet
Fél 7re a bölcsiben voltunk. Rajta kívül még 2-3gyerek volt

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont nov. 19. 15:53 Privát üzenet
7:40 körül szoktunk beérni, kb 7-8 gyerek van már bent. Délután 4-re érek oda, akkor szintén meg legalább annyi gyerek.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont nov. 19. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Beíratnátok a gyereketeket olyan csanába/bölcsibe, ahol a nevelő direkt bunkó veletek?
Hány hónaposan vittétek a gyereketeket bölcsődébe? Mennyi idő mire megszokta?
Hány évesen adtátok be a gyereketeket bölcsödébe? Mi volt az oka? Nem bántátok meg?
Milyen messze laktok a bölcsitől/ovitól? Megéri messzebbre vinni a gyereketeket?
Mi van olyankor, ha nem veszik fel a gyereket a bölcsibe, viszont engem meg várnak vissza a munkahelyre sürgősen?
(Fiatal) anyukák titeket nem néztek le, hogy viszonylag korán adtátok be bölcsibe a gyereketeket?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!