Adjam ne adjam?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, h erdemese beadni vagy nem a gyereket.En nem szeretném a párom sem,de a környezetünkben csak ezt hallgatjuk ,h mennyire jót tesz a gyereknek.Most önzőségből nem tartom magam mellett 3 évig, ha tényleg jó a bölcsi .Már nem tudom ,h mit tegyek ,mivel nem vagyunk rá szorulva ,h dolgozzak így nem igazan adnám be,de azt mondják h kell neki a gyerektarsasag és adjam be.Szerintetek? Első gyerek nem vagyok ebben tapasztalt ,h jó vagy sem.
2020. jan. 27. 13:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Én nem fogom beadni. Most fél éves, mamával lesz ha majd éppen dolgozni megyek, de már terhesseg alatt megbeszéltük hogy így lesz. Amúgy sem jó itt a bölcsi, nehez is bejutni, de ha valaki bejut csak a pénzesek meg a protekciósok gyerekeivel foglalkoznak.
2020. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ti nem akarjátok, akkor nem mindegy hogy más mit mond? Te tudod, hogy mi a jó nektek.

Én beadom, mert megyek vissza dolgozni ősszel. De ha a környezetemnek nem tetszene, az se érdekelne. Mi így döntöttünk, ti meg úgy. Mindenkinek a magánügye.

2020. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagytok "rászorulva" akkor jól döntötök hogy nem adjátok be.

A mi bölcsinkben volt olyan hogy bevettek egy nem odavalósi kisfiút pedig az anyukája nem dolgozott még,ezt mindenki tudta de valahonnan szerzett munkaigazolást. Aztán a másik gyermek aki jelentkezett vele kiakadt hogy az ő gyermeke meg persze nincs felvéve pedig van munkája.

Szóval veletek értek egyet.

2020. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszamész dolgozni, teljesen mindegy, hogy anyagi szükségből vagy más miatt, add be. Ha otthon maradsz, akkor ne add.

Nálunk a nagy nem volt bölcsis, a kicsi igen, se előnye se hátránya nem származott belőle egyiküknek sem.

2020. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Egyik gyerekem se volt bölcsis. Semmi bajuk nem lett tőle. Ha jólnérzed magad vele otthon és nem mész dolgozni, akkor felesleges a bölcsi.
2020. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Én beadtam őt heti 2 napra(igen visszamentem dolgozni is,nekem is szükségem volt felnőtt társaságra). Imádja, de komolyan! Itthon velem már unalmas volt neki minden. Sírt amikor otthagytam, de sírt akkor is mikor haza kell menni😅 ha nem akarod, természetesen nem kell beíratnod bölcsibe, ez a ti döntésetek kell hogy legyen, az én lányom már 7 hónapos kora óta odavan más gyerekekért, nagyon korán látszott rajta hogy más társasága is kell neki nem csak az enyém. 14 hónaposan írattam be. Az immunrendszere is erősödött sokat, oviban már soha nem volt beteg.
2020. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Az én fiam is korán lett bölcsis. Nagyon szociális lett, jól kijön más gyerekekkel. Nekem meg kellett a felnőtt társaság meg a szellemi kihívások.
2020. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Beszéddel, szobatisztasággal haladtok? Ha otthon is jól megy, és meglesz ovira, akkor nem muszáj beadni.
2020. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
Én semmiképpen sem adnám, szerintem a gyereknek 3 evés koráig a családban van a helye, az a legjobb neki.
2020. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen haladunk,nagyon okos értelmes a védőnő szerint.En csak azért kérdezem mert nem tudom,h jót tesz vagy sem.Mivel első gyerek és csak azt hallgatjuk, h önzőség h vele maradok 3 évig.
2020. jan. 27. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!