Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsiben csak egész nap...

Bölcsiben csak egész nap lehet a gyerek, vagy bármikor elhozhatom?

Figyelt kérdés
Szeptembertől bölcsis lesz a kisfiam. Amikor bementem érdeklődni a bölcsibe, azt mondták hogy teljes napot kell bent lennie. Ez mit jelent? 8-16 óra?
2020. jan. 31. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Akkor kell érte menni, amikor a te munkaidőd is lejár. Ha nem fogsz dolgozni, úgysem veszik fel államiba munkáltatói nélkül. A dolgozóktól meg ne merd elvenni a helyet. Köszi.
2020. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Van igazság abban amit írt az első, de én most ebbe nem megyek bele, válaszolok a kérdésre.

Egész nap bent lehet, de ha nem akarod délután 3-4-ig otthagyni, akkor legyél ott mire megebédelnek, vagy mire meguzsonnáznak. Attól függően, hogy azt szeretnéd e, hogy ott aludjon vagy sem. Ha haza akarod vinni alvás előtt, akkor mire az ebédeltetésnek vége, ott kell érte lenned, mert utána fektetik őket egyből aludni, és akkor nem illik, és nem is szeretik ha zavarják a gyerekeket. Alvás után egyből uzsonna van, akkor sem jó zavarni őket. Mert a többit is megzavarja, ha jönnek valakiért.

2020. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy nem dolgozom, nem értem miért kell betámadni.

Eddig össze-vissza dolgoztam, minden nap máshogy voltam beosztva. Ezt követően már szeretném, ha fix lenne azért érdeklődtem, hogy hogy lenne a legoptimálisabb a kisfiam szempontjából.

Illetve most férjem másik munkát keres, így ez miatt is felmerult, ha ő hozná el, stb

2020. jan. 31. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk alvás után lehetett elhozni, déltől kettőig aludtak. Ha alvás előtt el akartad akkor szólni kellett, de ha valaki ottalvós, akkor nem szeretik, ha túl gyakran elhozod alvás előtt, mert nem szokja meg a gyerek, hogy ott kell aludni
2020. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szigorú napirend van a bölcsiben. Olyan időpontot válassz, amit minden nap tudsz tartani, mert a gyerek megszokja.
2020. febr. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!