Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kiakadnátok, ha a bölcsi...

Kiakadnátok, ha a bölcsi gondozónő összefirkálná a gyereket?

Figyelt kérdés

[link]


Azért én ekkora tragédiát nem csináltam volna belőle. Nevettem volna egy jót, és legközelebb jobban odafigyeltem volna, hogy elolvassam amit a gondozónő üzen.


A kirúgást is erősnek érzem. Igen figyelmeztesse az igazgató, hogy a legközelebbi ilyennél búcsút intünk, személyesen kérjen bocsánatot a szülőktől, ez alap. De azért a kirúgás erős nekem.


Mondjuk ahhoz hozzátartozik, hogy az én 2 éves lányomnak jelenleg az a legnagyobb szórakozása, mikor összefirkálhat minket fürdés előtt, illetve ő is hozza a filcet, hogy firkáljuk össze őt, és mi asszisztálunk is ehhez a játékhoz, lehet én azért röhögtem volna csak az eseten.


2020. febr. 7. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem erős a kirúgás érte. Ha csak először fordul elő, hogy figyelmetlen volt a szülő, akkor pláne. Többszöri alkalommal sem így intézném. Mit képzel magáról a gondozónő?
2020. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Igen, kiakadnék. Esetleg elmondhatta volna a szülőknek az üzenetet, normálisabb lett volna. Jogos a kirúgás szerintem.
2020. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is jogos. Mennyire lehet ideg gyenge, ha a gyereket használja tárgynak az anyuka hibája miatt? Ezt nem így kell intézni.
2020. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor csak én veszem ilyen lazán a dolgokat? Nem megverte a gyereket, ez csak filctoll, tény hogy kezelhette volna jobban is a dolgot, de szerintem a gyerek még élvezte is hogy összerajzolta a gondozónő 🤔 legalábbis az én gyerekem biztos élvezte volna.
2020. febr. 7. 12:56
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Igen ez csak neked 😀te biztos extra jófej vagy. Rákattintottam 27 ezer mérges és meglepődő fej van a bejegyzésen... Más reakció nincs
2020. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
En kiborulnek. Attól hogy a gyerek még nem tudja ez még megaláztatás számára. Más eszkozokkel is szolhatott volna!
2020. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Miért megaláztatás, ha a gyerek esetleg még nevetett, élvezte is közben? Ha mondjuk sírt volna, kapálózott volna, lefogta volna és úgy csinálta volna, az tényleg megaláztatás, de az első esetben én nem érzem annak.


Nyílván, arra, hogy hogy élte meg a gyerek, csak akkor derülne fény, ha lenne kamera és fel lett volna véve az eset.

2020. febr. 7. 13:16
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
De ennek akkor sem ez a módja. Azért ennek köze sincs ahhoz, hogy rajzol egy virágot vagy oroszlánt a kézfejére mondjuk. Én baromira nem tudnám játékként felfogni, ha valaki üzenőfalnak használná a gyerekem testét. Igenis felháborító, hogy így intézte.
2020. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
A mi óvónőnket máglyán egetnék el egy jó kis lincselés után akik szerint ezért kirúgás jár
2020. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Attól, hogy egy másfél éves gyerek nem képes felfogni, milyen helyzetbe is került, még az a helyzet simán lehet súlyos. 2-3 évesekkel gyilkolósat játszanak nevetve keleten, de mivel mindegyik nevet, ez nem vészes? Dehogynem.


Nem egy másféléves feladata, hogy mérlegelje a helyzetét, mert alkatilag nem képes rá. Az a szülő, aki nem rökönyödik meg azon, hogy passzívagresszívan a gyerekét tárgyként kezelve kérik számon, az nem jófejség, hanem az erkölcs/morális gátlások hiánya.


Teljesen rendben van, hogy kirúgják.


Szerintem érdemes lett volna a gyerekszekrényébe helyezni egy papírt az igénnyel, de inkább szóban, hisz csak átadja valaki azt a gyereket a szüleinek délután..


Rettenetesen sok alkalmatlan pedagógus van a pályán, szerintem is sokat el kéne tiltani a hivatásától és ingyen átképezni egy emberekkel nem foglalkozó pályára

2020. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!