Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bolcsibe nagyon jo gyermek,...

Bolcsibe nagyon jo gyermek, nagyon szereti de itthon sokat hisztizik kiabal stb Nektek is van ezzel tapasztalatotok? Otthon miert fordulnak ki onmagukbol?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vhol ki kell adni a felgyülemlett feszültséget. Az így működô gyerek jól működik, csúnyán fogalmazva. Történik vele mindenféle napközben, de tartja magát, jól viselkedik. Mikor a megszokott, biztonságos közegébe ér végre kiengedheti a feszkót. Örülj ennek ez a lehető legjobb jel, főleg egy bölcsisnél. Engedd hagy “tomboljon”.
2020. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont otthon onmaga, nem akkor fordul ki.

Jol szocializalt, tudja mar, hogy ott vannak szabalyok, mig otthon sokkal kevesebb dolognak kell megfelelni.

Gondolom te se ugy beszelsz a fonokoddel, ha ideges vagy, mint mondjuk a ferjeddel.

Raadasul, ha nagyon szereti, elofordulhat, hogy a sok jatektol elfarad, igy neked jut a nyugos enje.

2020. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, ha felcsesznek valahol, te is a ferjednek puffogod ki magad, nem? 😊


Neki is ott vannak a szabályok , feladatok, tudja hogy ott azt KELL csinálni, otthon meg a megszokott nyugis helyen kiadja magából a gőzt😁

2020. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ne is varjam, h ez elmulik?
2020. febr. 15. 10:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy elmúlik-e, de a 4 évesem ugyanígy működik. Oviban 99 %-ban angyal, itthon pedig üvölt mint egy sakál, ahogy átlépjük a küszöböt...
2020. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azigen! Es mit szoktatok vele csinalni ilyenkor?? Nem faradt es azert ordit? Meddig szokott orditani?
2020. febr. 15. 10:49
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez normális. Minden gyerek ilyen. Idővel el fog múlni.
2020. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mintagyerek voltam oviban és iskolában is, otthon meg egy kisördög. Mikor anyukám ment fogadóórára, és agyon dícsértek, akkor mindig megkérdezte, hogy ugyanarról a gyerekről beszélnek-e. Nálam a sport segített, ott levezettem a feles energiát, és utána otthon is jó voltam. Most 42 éves vagyok, és a mai napig segít, elmegyek futni, és utána otthon is derűs és vidám vagyok, bármi is történt napközben.
2020. febr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én 6 évesem most is ilyen. Hazaérünk és rohangál, kiabál, ugrál, őrjöng. Oviban meg egy angyal, csendes, nyugodt. Ki kell adnia magából a feszültséget.
2020. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azigen! Es mit csinalsz mikor orjong kiabal?
2020. febr. 15. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!