Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Gyes és bölcsi működik együtt?

Gyes és bölcsi működik együtt?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyes-én vagyok a kisebbik gyerekkel. Nagy oviba jár.

Elkezdenék munkát keresni mert a régi állásomba nem tudok vissza menni.

Arra gondoltam ha lehet ilyen beiratnám most bölcsibe és kivennék a jelenlegi helyen a szabikat. Közben elkezdenék munkát keresni.

Viszont mi történik akkor ha lejár a szabi, megszűnik a munkaviszony és újat még sikerült találnom.

Ebben az esetben mehet tovább a gyerkőc a bölcsi?



2020. márc. 10. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fél évente kérnek munkáltatói igazolást, állami bölcsibe mindkét szülőtől. Konkrétan nem tudom mit tennének ha nem tudnánk munkáltatói igazolást vinni...

Bár van csoporttárs akinél most született a kistesó vagy a kicsit babakocsiban tolva hozza magával.... ők járnak tovább, pedig nem hiszem hogy az anyuka dolgozik a pár napos baba mellett....

2020. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Állami bölcsi kér beiratásnál egy olyan iratot, amit a munkaltato állit ki, hogy szandékozik alkalmazni x datumtól az alkalmazottat.

Viszont nezz utana a bölcsöde tamogatásnak hatha a beleférsz a feltetelekbe, ha megszunik a munkaviszonyod a jelenlegi cegnel.

2020. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!