Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mar 3. hete lesz, hogy 19...

Mar 3. hete lesz, hogy 19 honapos kisfiam nem megy bölcsibe, ezelott sokat volt es nagyon szerette is. Vajon ez nagy valtozas neki, hogy mar 3. hete itthon van? Napkozbe jol elvan ejjel van remalma pont mint mikor kezdte a bolcsodet

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 11:57
 1/5 A kérdező kommentje:
(Ahol en elek mar 1evtol jarnak a babak bolcsibe az en fiam 16 honaposan kezdte)
2020. márc. 29. 11:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy 3 hét alatt ne szokta volna meg a saját lakását, a saját anyukáját, a saját családját. Valami mástól lehet rémálma.
2020. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a megszokasrol beszelek, hanem h fura neki h nem jar bolcsodebe
2020. márc. 29. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányom idősebb, 2,5 éves, de szabályosan üldözné a gyerekeket ha meglátja őket, rettenetesen hiányzik neki a korabeliek társasága. Mifelénk mindenki megtartja a sok lépés távolságot, fura neki, hogy az utcabeli kis barátaival sem találkozunk.
2020. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsere jol erzi itthon magat, de azt tudom, hogy a bolcsodet is imadja es biztos szokatlan lehet, hogy ezelott 4nap egy heten 6:30tol 15ig ott volt most meg folyamat itthon, de halistennek nem latszik rajta nem megy az ajtohoz vagy jelezne, hogy menne oviba es jol eljatszik itthon, de tudom, hogy imadja az ovodat mikor beadtam szokott at az ovonenihez es tolem meg integetett el :)) most az is erdekes lesz, h ennyi itthon let utan, h szokik vissza bar biztos emlekszik nem lesz olyan nehez csak tartanank mar ott
2020. márc. 29. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!