Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kisfiam szeptemberben lesz 2...

Kisfiam szeptemberben lesz 2 éves, akkor kezdené bölcsit a szocializáció miatt. De közben úgy alakult, hogy a kistesója nyár végén születik. Ti vinnétek így bölcsibe?

Figyelt kérdés

Én elbizonytalanodtam, szerintem nagy törés lenne neki. De itthon meg abszolút nincs szocializálva normálisan (nincs a környéken hasonló korú, se babamama klub).

Vagy vigyem heti 1-2 délelőtt magánba? Ki hogy csinálná?


2020. ápr. 8. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vehetik fel, ha te otthon leszel és van olyan jelentkező, akinek az édesanyja szeretne dolgozni.
2020. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Magánba viheted, oda felveszik.
2020. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Pont így voltunk, mi csak januárban kezdtünk végül.
2020. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Én később vinném. Ha pont a tesó születése után kezded ez hordani, akkor könnyen érezheti magát lepasszolva. Néhány hónap, alakuljon ki a napirend, és utána.
2020. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vinném. A védőnő is azt tanácsolta, ha megoldható, inkább maradjon otthon 3 éves koráig. Amúgy is kevés a hely és inkább azokat a gyerekeket veszik fel, akiknek dolgoznak a szülei. A lányom egyéves múlt, de szeretnénk kistesót és ha összejön, marad itthon a lányom mindenképpen.
2020. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nálunk felveszik, itt van hely. Inkább lelki részén izgulok.

Köszönöm vàlaszokat :)

2020. ápr. 8. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még az ovit is később kezdte egy fél évvel, mert pont úgy jött volna ki.
2020. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vittem. Életem leghosszabb éve volt, amíg végre betöltötte a három évet... :D
2020. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vinném. Így is elég sokk lesz neki a testvér érkezése nem akarnám hogy még lepasszolva is érezze magát.
2020. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném, bölcsire semmi szükség, az csak kényszermegoldás.
2020. ápr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!