Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsiben piszkálták a 3...

A bölcsiben piszkálták a 3 éves gyerekemet, mire ő behúzott a szekálójának. Ezt hagyni kellene, vagy sem? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a nevelőnek kellene rendeznie ő látta a szituációt.
2021. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Legalább nem szekálják többet.
2021. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Hat valószínű annyit mondanék neki, hogy legközelebb inkább az ovoneninek szóljon, de nem lelkiznék rajta sokat, ha amúgy a másik gyereknek nem lett baja.
2021. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam most kiscsoportos. Az udvaron szekálta és meg is ütötte több alkalommal is a fiamat egy nagycsoportos. Annyit mondtam neki hogy ne hagyja magát egyszer üssön neki vissza aztán menjen és szóljon az óvónőnek.

Persze én is szóltam az óvodának hogy figyeljenek oda.

De azt hozzá kell tennem hogy azért piszkálta a gyerek mert az unokatesója( a gyerekemnek) az ő kispajtása és féltékeny volt hogy a fiammal akart csak játszani.

2021. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok lemaradt hogy én csak arra tanítanám hogy védje meg magát, ne hagyja hogy ezt csinálják vele. Persze az nem azt jelenti hogy verekedjen. De ha őt írok akkor igenis egyszer vissza kell adni.

Apósom is ezt mondta a fiamnak(utólag tudtam meg. Nem direkt mondtuk ugyan azt).

2021. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha szóban piszkálták, ő meg ütött, akkor elbeszélgetnék vele, hogy ezt nem így kell rendezni. Szóljon az bölcsis néninek, és nekem.
2021. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát általában úgy mennek a dolgok hogy vagy te ütsz vagy téged ütnek. Persze jobb elkerülni az ilyet de én inkább azt mondanám hogy jól tette.
2021. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
7-es, én ezzel nem értek egyet. Engem a bölcsiben bántott egy fiú, és szóltam anyukámnak, ő meg a bölcsis néninek, aki jól lerendezte a gyereket, aki többet nem bántott.
2021. jan. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem ezt nem kellene hagyni. Beszelned kell a gyerekeddel, hogy nem ütünk meg senkit. Ha valaki szekalja, szóljon a gondozononek és neked. Én fognám magam és a gyerekemmel együtt oda mennék a megvert gyerekhez és a szülőjéhez, elnézést kernek tőlük és a gyerekemmel is bocsánatot kéretnék. Aztán elmondanám, hogy Pistike azért ütötte meg a Jancsikát, mert a Jancsika azt momdta hogy akármi es allapodjunk mar meg abban, hohy Jancsika nem mond ilyet tobbet.
2021. jan. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez van. Majd nem szekálják többé. Nem vagyok híve az erőszaknak, de a genyó gyerek legalább megtanulja, hogy ne szekáljon másokat.

Persze azért az sem jó, ha az enyém azt tanulja meg, hogy minden konfliktus megoldása az ütés. Szóval ne csapjon oda piszlicsáré dolgokért. Nem mindegy igazából milyenek voltak a pontos körülmények.

De ha komolyan, esetleg már huzamosabb ideje szekálta a másik akit ma megvert, akkor nem lelkiznék rajta, így járt, kemény az élet.

2021. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!