Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 19 hónapos kisfiamat bolcsi...

19 hónapos kisfiamat bolcsi adom, mert dolgozni fogok. Csak nekem van buntudatom, szar anyanak erzem magam?

Figyelt kérdés
Olyan kis picike még, annyira anyas... De a penz meg kell.Ti mikor adtatok be a picit es a lelketekre hogyan hatott?
2021. febr. 5. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Külföld, mennem kell vissza 9 hónapos korában, mert vége a gyednek. Szerinted?
2021. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ettől car anya. Ide olyanok is kiírnak ilyen kérdést, akik 1 évesen már bölcsibe adják a gyereket, és nem azért mint egyes, hanem hogy "szocializálódjon" az egy (!) éves gyerek, meg mert nekik fárasztó a gyereknevelés, esetleg babát akarnak, és anyukának nincs ideje 2 gyerekre.
2021. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális a cselekedet és a vele járó érzés is. Majd elmúlik.
2021. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Munka miatt nem vagy szar anya. A sógornőm azért adta be a 2 éves gyereket h megtanítsák bilizni meg beszélni, na szerinted? Nem fogja fel hogy a bölcsi nem erre van.
2021. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2021. febr. 5. 16:01
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Uez mint #1esnel.
2021. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Dettó mint az 1es. 9 hónaposan-külföld.

Nagyon nehéz volt. Tényleg pici volt.

Ha munka miatt adod be, mégis mit lehet tenni?

Semmit

Ne érezd magad szar anyának. Lehet jól fog sikerülni.

Az én lányom azóta 2,5 éves. Szó szerint imádja. Nagyon szociális lett. Kifejezetten szeret járni, és hiányolja a kis pajtásokat is ha nem megyünk.

Szerintem a szülőnek a nehezebb.

A tiéd hozzávetőlegesen nem is pici már.

2021. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy évesen adtam be, szintén munka miatt, kellett a pénz. Eleinte bűntudatom volt, kb. két napig, de aztán láttam hogy nagyon szeretik őt ott, és ő is nagyon jól érzi magát. Túl van ez dramatizálva, általában azok sz@ranyázzák a bölcsibe adott gyerek anyját, akik egy bölcsit se láttak belülről, mert nincsenek rákényszerülve a munkára, úgy meg könnyű szidni a másikat.


(Az megint más téma ha valaki azért adja be mert nincs kedve a gyerekkel lenni, de erről nem mondok véleményt mert nálad nem ez a helyzet.)

2021. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Majd vissza sírjátok ezt az időt.. Nem hiszem el hogy külföldön a parotok fizetése nem eleg, ahhoz hogy legalabb 2 éves koraig vele legyetek. Azért szulettek meg hogy az anyjuk gondoskodjon róla, ne egy idegen...
2021. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

#9 2evembe telt h munkat talaljak itt, mert nekem nem 3honap anyasagi szabi kiesesem volt mint az itteni anyaknak, hanem 4ev Magyarorszagrol.

Az itteni munkaltatok vastagon leszrjak h apu eltartott v sem. Szoval 9honap a max es mar erre is huzzak a szajukat. Nem a gyereket tojjuk le, hanem alkalmazkodunk az itteni feltetelekhez, igen sajnos, a baba rovasara.

2021. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!