Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsőde beiratkozás lehetsége...

Bölcsőde beiratkozás lehetséges ha csak egy szülő dolgozik?

Figyelt kérdés
Hiába keres munkát a feleségem egyszerűen mindenhonnan elutasítják amint megemlíti, hogy csak akkor tud kezdeni ha a gyerek megkezdi a bölcsődét de, ott meg azt mondják, hogy nem veszik be a bölcsibe ha nem dolgozik.. lehetséges lenne mint a magánbölcsiknél önköltségen beíratni, és fizetni? mindenképp ide akarnánk, hogy járjon, hogy ne szakadjon el a barátaitól.

2021. febr. 8. 19:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Eredetileg magánbölcsibe terveztük adni, csak mikor megtudtuk, hogy minden barátja ide megy úgy döntöttünk, hogy legyen ez (akkor még volt munkája páromnak is vendéglátásban)
2021. febr. 8. 19:56
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben csak magánbölcsi jöhet szóba. Én ezt végig jártam,pedig tanultam,emiatt kellett volna,de államiba nem mehetett
2021. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos nem. Pedig amikor anya álláskereső nagyon jó lenne, ha engednek. Nagyon nehéz így. 🙁
2021. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk se vették be így. Mire találtam munkát addigra meg már nem volt hely a bölcsiben.

Ördögi kör.

2021. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem a logikát emögött, hiszen azért adja valaki a gyereket bölcsibe mert nem tud rá vigyázni, mert dolgoznia kell, de nem mehet bölcsibe a gyerek ha nem dolgozik amit nyílván nem tud ameddig véget nem ér a beszoktatás
2021. febr. 8. 20:48
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon is nagy logika van mögötte.Gondolj bele hányan adnák be,akik abszolút nem akarnanak dolgozni,csak jo lenne a gyerek felügyelet. Igy valóban kiszűrik azokat akiknek nem jár
2021. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos az a baj 6 hogy így is rengetegen beadják. Mert ha van munkaviszonya, viszi az igazolást és szarik rá mennyire szabályos. Szerinted mennyire ellenőrzik? Akinek meg tényleg kene...

de valóban kérdező. Az lenne a cél, hogy aki otthon van, nem dolgozik, ne passzolja le a gyereket. A bolcsi csak a dolgozóknak legyen. Csak hat van ez az ördögi kor, amiben ti is vagytok.

2021. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem mi lenne a logika, de legalább lehetne olyan, hogy ha vállalod hogy 1 hónapon belül találsz munkát a beszoktatás után pl akkor beveszik ha nem akkor meg mondjuk egy X összeget ki kell fizetni kb annyit mint magánbölcsiknél a havidíj..
2021. febr. 8. 21:10
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a pozitív értékelés
2021. febr. 8. 21:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne. Csak ugye ezek azért meg babák. Gondolom sokkal szigorúbb a létszám szabály/gondozó mint pl egy suliban.
2021. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!