Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Valóban csak akkor mehet a...

Valóban csak akkor mehet a gyerekem bölcsibe vagy csanába, ha én, az anyja, dolgozni kezdek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ha nem dolgozol, max magánbölcsibe passzolhatod le.
2021. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsibe igen. A Csana az magán, ott nem szoktak ilyet kikötni.
2021. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Mi az hogy passzolni?😃😃😃ez nem lepasszolás!!!!!!!!!!!!!
2021. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen a bölcsi azoknak van akik nem tudnak otthon maradni a gyerekkel. Nem tudom máshol hogy van, nálunk kérik a munkáltatói igazolást
2021. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Mi nem lepasszolás? Az nem lepasszolás, ha anya dolgozik, gyerek bölcsibe.

De az pont lepasszolás, mikor anya otthon meregeti, gyerek pedig bölcsiben. Ugyanis anya azért lenne otthon,hogy nevelje, foglalkozzon vele.

2021. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, de nálunk mindkét szülőtől kérték a munkáltatóit és a jövedelem igazolást.

Nekem még nem volt aktív munkaviszonyom, ezért nekem a bölcsőde kérésére a főnökömtől kellett kérnem egy igazolást, hogy igen, x hónap x napjától fognak alkalmazni (fontos, hogy az első beszoktatási naptól vagy előtte legyen a dátum).

2021. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Családi bölcsibe nem feltétel. Az enyém is megy,és nem munka miatt hanem mert tanulok illetve egy több hetes gyakorkatot kell teljesítenem.

Államiban is érdeklődtem,és a helyzetemet ismertetve felvennék de előnyt élvez a dolgozó és hátrányos helyzetű. Esetleg ha lenne szabad hely,de itt többszörös túljelentkezés van.

2021. febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Csanában is kérik a munkáltatóit. Sokan jelentkeznek és gondolom, így "rangsorolnak".
2021. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó: vagy olyan pályázatot nyertek ahol feltétel,hogy dolgozo szülő gyereke mehet csak.
2021. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!