Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogyan működik az alábbi helyzet?

Hogyan működik az alábbi helyzet?

Figyelt kérdés
Nálunk, de nem tudom máshol is feltétel-e a bölcsődéhez a szülőknek munkáltatói igazolás. A párom a közel jövőben tervez felmondani, azonban ebben az időszakban eléggé nehéz munkát találni. Ha ki kell vegyük a gyereket a bölcsiből, de mondjuk a párom talál más állást pl két hét múlva, akkor onnantól a gyerek újra bölcsődés lehet vagy meg kell várni a következő idényt?
2021. febr. 12. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvették a gyereket, jár bölcsibe és utána lesz munkanélküli bármelyik szülő, nem teszik ki emiatt. Nem kell kivenni.
2021. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint a gyerek felvételekor kell munkáltatói igazolás.

Amikor már jár a bölcsibe, közben senki sem fogja megkérdezni, hogy dolgoztok-e még!

2021. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Meg se tudják... Honnan tudnák, hogy a férjed felmondott? Magánügy!
2021. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak halkan jegyzem meg, nálunk fél évente kértek munkáltatói igazolást...

De ha épp leigazolták akkor kikerülheti.

2021. febr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4! Felénk nem kellnfélévente igazolni. Nem is hallottam még ilyet. De elhiszem, hogy van ilyen bölcsi Magyarországon. Itt bármi előfordulhat :).
2021. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is csak beiratkizáskor kérik a munkáltatóit, ill. nyári ügyeletben, ugyanis sokan eljátszották, hogy miközben munkanélküliek/kismamák/gyeden vannak beadják nyáron is. Ekkor kértek újra, és ha nem tudott mindkét szülő vinni nem mehetett agyerek ügyeletbe. Évközben viszont ha valamelyik fél elveszíti a munkáját, nem rakják ki. Én is jártam így mikor a fiam járt, 1,5 hónapig álláskereső voltam.
2021. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!