Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha anyuka kismama és így már...

Ha anyuka kismama és így már nem dolgozik akkor ki kell venni a gyereket bölcsiből?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 19:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%

Hm... jó kérdés a tp milyen megítélés alá kerül ilyenkor.

Alapesetben azt mondanám, ki, de nem tudom erre gondolt e a jogalkotó.

2021. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%
Hát mivel otthon vagy és tudsz rá figyelni, én akkor is kivenném ha nem kéne. Te gyereked, neked kéne nevelni nem a bölcsivel neveltetni.
2021. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

2#

Persze, mert kiszakítani a megszokott mindennapi környezetéből, a gyerektársaságból marha jó ötlet csak azért, mert anyuka terhesen otthon van.

2021. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell. Nem is teszik ki,nem is tehetik, maximum utalnak rá, hogy vedd ki.
2021. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
A mi csoportunkban novemberre már 2 kismama volt, és egyik azonnal tappenzre is ment, tehát kb 1 hónapot dolgozott. Végig láttam őket, nem vették ki a gyerekeket.
2021. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

Kettes.. Szomoru... Nekem itthon volt mert az elso gyereknél en is ilyen tudalekos p*csa vtam mint te. Aztan ugy unta mar a banant (meg engem.. Meg az ujszulott hugat) a gyerek, hogy megvaltas volt neki az óvoda. kiegyensulyozott normális gyerek, de en megis megbantam, mert neki nagyon kellett volna a sajat korosztalya.. Mellesleg te (is) jo esellyel csak a sajat kolykodet ismered es maset nem, igy aztan nem kellene itelkezni. Sztem nem azt kerdezte, hogy erkolcsileg iteljed meg, hogy huu de szar anya, mert o amugy otthon van de kozben meg a gyereke bolcsiben.. hanem, hogy jar-e neki a bolcsi.

Amugy jar.

2021. febr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
6 viszont itt azt a részét nem ertem, hogy ha csedet gyedet kapsz elvileg nem jár. Ugye a dolgozó anyáknak jár. Akkor most mi van, ha megszül? Akkor meg már nem jár? Csak mert az viszont felháborító lenne, hogy valaki más azért nem tud visszamenni dolgozni és tengődik 28000ft-bol, mert várólistán van a gyereke, mig bent hesszel olyan, akinek az anyja otthon van. Szoval elvileg engem pl tok nem érdekel, ha jár a kismama gyereke, amíg mondjuk nem az van, hogy en meg miatta ehezem. Érted. Szoval ilyenkor mi a helyzet vajon?
2021. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%

6os, érdekes, én foglalkoztam a gyerekemmel és sose unatkozott itthon. Persze megértem kényelmesebb a Rosalindát bámulni mint a gyerekkel minőségi időt tölteni, de normális esetben ez a gyerekvállalással járna. Csak sajnos kevesen gondolják így. Könnyebb lepasszolni a gyereket másnak.


Mi jártunk programokra, barátokhoz, játszótérre, bőven volt gyerektársasága. Igen így nehezebb mint reggel elvinni délután érte menni, de legalább egy pillanatra se érezte hogy már nem fontos mert van újabb és jobb.

2021. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszolóval tökéletesen egyetértek. Mivel kevés a bölcsi én még "félévente" munkáltatóit is kérnék,hogy biztos dolgozik e az anyuka.
2021. febr. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszem hogy kirakjak. Én ebéd előtt után elhoznam,d.e. meg hadd játsszon.
2021. febr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!