Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Állami bölcsi mennyibe kerül?

Állami bölcsi mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék hogy az állami bölcsibe ti mennyit fizettek? Kaja mellett fejpenzt is? Havonta mennyire terheli meg a családi kasszát ez?

Nálunk akár 2000 forintot is elkerhetnek naponta fejpénzkent plusz a kaja.

Tehát havi 45-50 ezer nálunk az ÁLLAMI bölcsi, csak én tartom ezt felháborítónak.

Máshol is ennyit kell fizetni?



2021. márc. 2. 11:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk olyan havi 36 ezer étkezéssel együtt, ha a család havi bevétele 1 főre vetitve több mint 140 ezer. (Tehat összesen 420 ezer.)


Nem kap valamelyikőtök cafeteriát? Mert a bölcsődei és óvodai ellátás adómentes, viszed róla a számlát a munkahelyednek, és fizuval együtt megkapod kp-ban.

2021. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk havi 40.000-re jön ki.

De ebben még nincs benne a pelenka, popsitörlő stb. Azt külön viszed.

2021. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Bölcsibe nem járt, de az ovi ingyen van és szerintem nálunk a bölcsi is, az étkezést kell fizetni, havi 10 ezer.
2021. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit off.


Állami bölcsi és fizetni kell?!


Nekem a fiam nem jár, mert mikor fél éves volt akkor voltunk beiratkozni, hogyha tölti a 2évet mehessen, és már akkor nem volt hely 🤣

2021. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Első sajnos nincs.

Utolso én a lányommal jártam így. Tavaly augusztusba voltam a fiamat beiratni hogy most szeptemberre legyen hely, de már nem is tudom... A fizum fele a bölcsire menne és akkor a lányom kezdi az ovit, ahova szintén kell csoport pénz stb.

2021. márc. 2. 12:33
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Azta, megdöbben e olvasom az összegeket.

Nálunk ingyen van. Az önkormányzat átvállalja a napidijat is és az étkezés díját is.

2021. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Itt havi 15 ezer kb (ebben van kaja és gondozási díj). Ha beteg, és nem tud bejárni, azok a napok díjak átmennek a kövi hónapba és annyival kevesebbet kell fizetni.

Nálunk csak pelenkát kell vinni, kb 10-12 fogy hetente.

Hogy jött ki nektek 30-40?😳

2021. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Napi 595'- Ft az étkezés, mást nem kell fizetni. Persze pelust, popsitörlőt és krémet mi viszunk plusz ha van valami ünnepség, akkor nasit.
2021. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
3 éve kb. 20-25 ezer volt. Az ovi feleennyi lett. Vinni kellett pelenkát, törlőt, wc papírt, zsebkendőt, szappant.. az oviba már kb. semmi nem kell.
2021. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A bejövő bér alapján számolják mennyit kell fejpénzként fizetni ez max 2000ft/nap. Egy hónapba 44.000 Ft plusz 3 éve 380ft/nap volt a kaja díj,azzal együtt 53 ezer egy hónapban.

És akkor nem tudom hogy pelust, krémet adnak-e vagy azt is meg vinni kell.


Persze az ovi már semmi főleg ehhez képest.

Tisztasagi csomag kell. Vannak zöldség-gyümölcs felelősök stb. De van olyan ovi ahol 500ft/ho a csoport pénz

2021. márc. 2. 13:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!