Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsődében az üzenőfüzetet...

A bölcsődében az üzenőfüzetet nekem kell megvenni vagy majd a bölcsőde biztosítja?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy az üzenőfüzetet kinézetébe is lehet a szülőnek beleszólása, ezért nem teljesen világos, hogy kinek kell megvenni. Ha a bölcsőde állja akkor csak megkérdezik melyet szeretnék és ők megveszik vagy ez hogy működik? (Jövőre megy bölcsibe a kislányom)

2021. márc. 2. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem használtak üzenő füzetet a bölcsiben nálunk.
2021. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyenünk.
2021. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, esetleg családi füzetként ismert?
2021. márc. 2. 19:44
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk olyan van amibe 3 havonta írnak róla a fejlődéséről. Ezt be kell adni kezdésként, én vettem meg.

Ne haragudj de 1 évre előre miért érdekel ez ennyire? Egy jobb füzetet nézve is max 1000 forintos tétel..

2021. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk van. De hülyeségnek tartom. Bár amilyenek a gyerekünk nevelői a páromra hagyom a kommunikációs kérdést. Ha én akarok tőlük érdemi információt szerezni, szerintem akkor ezt fogjuk használni. Ha a gyerekről kérdezek, hogy mi volt gyakorlatilag majdnem egy semmi extra válasszal le van tudva. Evett. Csak a lényeg hiányzik mit és mennyit, mert csóró gyerek nem tudja elmondani. Játszottak, elvolt, aludt. Fél mondatokban van valami kijelentve. Sajnos nálunk ez tárgyi hiányosság, amellyel nem ítélek el minden bölcsődét, de a miénkben tovább képzésre küldeném a nevelőket kivétel nélkül. A gyerekünk nevelői freestyle módon dolgoznak igaz nincs közöm a munakrendhez de azért az már odaba.zott, hogy a két csoport négy nevelőjéből egy sem volt ott reggel hatkor és a konyhás vette át a gyereket. A másik dolog egy szirszar orrfolyás miatt ki kell venni két hétre a gyerekemet de más járathatja betegen. Négy napot tudott most menni és ismét itthon kell tartanom. Addig fajult az ügy hogy a bölcsőde vezetőt ráküldtem a csoportunkra, hogy nehogy már csak az én gyerekemet küldjék haza. Plusz teljesen nonszensznek tartom, hogy egy bölcsődében van full extrás zuhany gyerekeknek, de egy orrszívó nincs. A 21. században
2021. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem az ára miatt érdekelt, csak kíváncsi voltam rá, hogy ez hogy működik. 😊

2021. márc. 2. 20:00
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neked kell. Változó mikor írnak bele, van ahol havonta, van ahol időszakosan.
2021. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnál nekem kellett venni, a fiamnál a bölcsőde biztosította. Nem ugyanaz az intézmény, de mind a kettő állami. Szóval helyi szokástól függ.
2021. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2021. márc. 2. 20:30
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

5ös

megértem a problémádat, jogos is. ha 1 gyereket hazaküldök taknyosan, akkor illő lenne a többit is. illetve illene kicsit bővebb tájékoztatást adni a gyerek napjáról, főleg ha igényli is a szülő. próbáltál kérdezősködni?


viszont! ha 21. század ha nem, a bölcsőde egészséges gyerekek közege...magyarul ha már orrszívásra van szüksége a gyereknek, akkor otthon van a helye, ugyanúgy mintha alvás előtt köhögéscsillapítót kellene beadni.. azt sem adhatunk be. a zuhanyzóról meg annyit, hogy kötelező lennie, mivel elvileg a gyerekeket minden (pelenkába) kakilás után fürdetni kell(ene), illetve szobatiszta gyereket is ha bepisil/bekakil. más kérdés, hogy erre sokszor nincs kapacitás, idő.


kérdező: nálunk a szülő biztosítja a családi füzetet

2021. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!