Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsőde miért van nyitva...

A bölcsőde miért van nyitva ha az óvodát, iskolát bezárták?

Figyelt kérdés
Az óvodába több évig járnak a gyerekek, mint a bölcsibe, így több szülőt érint az óvoda bezárása. Akkor miért van nyitva pont a bölcsi?

2021. márc. 16. 16:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
90%
Mert kevesebb a gyermek, nincsenek annyira zsúfoltan és eddig nem érintette a bölcsődéket. Nagyon kevés volt a pozitív eset.
2021. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
85%
Aki bölcsibe jár annak dolgoznak a szülei, nem sok értelme lenne az ügyeleti rendszernek, majdnem mindenki kérné. Ráadásul egy bölcsis mellett még otthon is lehetetlen dolgozni, ovis már azt is jobban hagyja.
2021. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
91%
Bölcsi nem oktatási, hanem szociális intézmény.
2021. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
24%
Mert a logika szetcseszi a rendszert, ha nem vetted volna észre. Minden amit felettem írnak, bullshit. Nyilván a gyerekek 90%-nak dolgoznak a szüleik. Nem kérdés.
2021. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ovisom van. Hát nem lehet mellette itthon dolgozni, könyvelő vagyok. Se egy szendvicset nem tud megcsinálni még, se le nem tudna magát kötni egy óránàl tovább. Nekünk ez a dömping szezon, tavaly is pont így csesztek ki velünk. Én sem értem.
2021. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
84%
Tudom 5, nekem ovisom is meg bölcsisem is van, viszonyítás kérdése. A bölcsis mellett még egy emailt sem tudok agyvérzés nélkül megírni, az ovis ehhez képest felüdülés hogy “csak” folyamatosan kizökkent.
2021. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Persze megértelek. Csak így beszámoló készítésnél ez a kizökkentès hát.... nem egyszerű. Sokan nem értik, hogy nem a felügyelet megoldásàval van a gond, hanem hogy nem tudunk dolgozni így. Persze van, aki nem is akar, de én szeretnék.
2021. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
86%
Tudom, hasonlóan odafigyelős munkát végzek. Sokszor van hogy este pótlom ami maradt. Kitartás, reméljük utolsó felvonás..
2021. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ehhez hasonló kérdésem volt még novemberben,hogy miért csak a középsulikaz zárják. Nyilván tudtam a választ, de ettől még a lépés logikátlan volt számomra.


Talán mindent nem akarnak egyszerre bezárni és míg a bölcsi nem kötelező, az óvoda igen.


Ahol önkormányzat kezében van a bölcsi, ott bezárhatnak, ismerek ilyet és még felügyelet sincs.


Én örülnék, ha lenne suli (abban vagyok érintett), de a jelenlegi helyzet miatt úgy vélem, hogy nem lesz nyitás...hacsak nem történik valami "csoda".

2021. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%
Minden állami bölcsi az önkormányzat kezében van.
2021. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!