Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi ez a mai világban majdnem...

Mi ez a mai világban majdnem minden gyerek bölcsis?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek,akinek nem inge ne vegye magára!!!!! Annyi barátságot olvasók mostanában,régen a dolgozó anyák adtak be,manapság otthon van sok anyuka nagyon jó anyagi körülmények közt (több ismeros van)és q gyerek bölcsibe 1;5 évesen,azzal a címszóval ,hogy I kevés neki....😐😐😐😐2 gyereket neveltem fel,nem tettem őket bölcsibe,okos értelmes emberek lettek,egyetemet végzett mindkettő.Sose unatkoztak pláne nem 1;5 évesen.....Nem értem ezt.....Kell a szocializálódás duma,meg társaság .....kevés vagyok neki blbablablabla....Mi mindig mentünk sétálni,játszótérre a gyerekeimmel egyáltalán nem unatkoztak,korán beszélt mindkettő,ovodaba is beszoktak minden probléma nélkül.Sajnos én azt látom,hogy sokan így akarnak az anyaság alol szabadulni ,és könnyebb a kifogás ,hogy kevés vagyok neki....Aki anyagiak miatt teszi be ,tényleg minden tiszteletem ,de szerintem sokkal több gyerek van indokolatlanul mint ahány kellene a munka miatt..Az ismert emberekről már ne is beszéljünk,hogy alig megszűnik már a gyerek bölcsibe.
2021. márc. 24. 16:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
0%
Aha és honnan tudja a kérdező ki mit csinál? Egyszerűen csak okoskodik és bunkó, ennyi.
2021. márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 A kérdező kommentje:
Hiába mondjátok.... Aki meg akar szabadulni a gyerektől annak mindig lesz kifogás 😳,Nyugtatjak a lelkuket😂😂😂Csak a kifogások, nézzük meg a celebeket is, ott is minél hamarabb be a bölcsibe, gyerek pipa, majd a bölcsi meg a bébiszitter neveli. Lényeg az utazás, kozmetika, plasztika. Ezt látják a fiatalok ez nekik a példa. Szülni és 2 hónap után jönni menni csavarogni, csak a külső számít, a luxusnyaralas, a gyereket elhalmozzak drága ruhákkal, de annak a gyereknek anya meg apa kéne, nem márkás ruhák, de nevelni meg idegen nevelők meg, bébiszitter vagy mama.
2021. márc. 26. 11:56
 73/79 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, te csak nyomod ezt a hittérítős dumát. A te gyerekeidnek hol volt az apjuk, amikor te magad írtad, hogy egész nap dolgozott és egyedül nevelted őket? Ébredj már fel. Nem abból a 10 celebből áll az ország. Minek figyeled őket? Én pl. semmit nem tudok róluk, mert nem nézem, amiket kitesznek. Nem érdekel, tudom, hogy nem igazi.
2021. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
0%
Ja azt se tudom kikről beszélsz, mi ennél értelmesebb dolgokkal foglalkozunk, a 3 éves lányom értelmesebb dolgokkal foglalkozik mint ilyen hülyeségek, neked isis javaslom celebek élete helyett olvasgass egy kis Kerouackot vagy Steinbecket.
2021. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 A kérdező kommentje:
😀😀😀Na eljott a lelkiismeret????
2021. ápr. 12. 16:51
 76/79 anonim ***** válasza:
54%
Engem továbbra is erősen érdekel amire nem hajlandó válaszolni a kedves kérdező.. Ugyan neked mi a lóf.sz közöd?
2021. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
54%
Óvodás szintű társalgás ez, kérdező. Szerintem csak uszítasz, mint általában az ilyen kérdések. Egy felnőtt csak nem ragadt meg ezen a szinten.
2021. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
De a kérdező igen, mert nyomorúságos élete van.
2021. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sem normális az 1 evést bölcsibe tenni, kivéve ha tényleg kenyérre kell. De sok anya a kényelmet nézi nem a gyereket.
2021. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!