Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődei beiratkozáshoz...

Bölcsődei beiratkozáshoz egyből kérik a munkaviszonyt? Év közben nem lehet beiratkozni?

Figyelt kérdés

Nekem már CSED alatt megszűnt a munkaviszonyom.

Mondta a védőnő, az 1 éves státuszon, hogy ha szeretnénk, hogy bölcsibe menjen a kisfiunk 2 évesen, akkor már most menjünk be.

Egyből kérik a munkáltatói igazolást? Évközben nem lehet beiratni, ha esetleg találok munkát? Nagyvárosról van szó.



2021. máj. 31. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk addig volt idő bemutatni, míg a beszoktatást nem kezdtük el ( Budapest).
2021. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk most van beiratkozás, de csak januártól kezd a fiam. Majd csak kezdéshez kérik a munkáltatóit.
2021. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mind a kettőnknek kellett a beiratkozáshoz.Az enyémen megkellett jelölni a pontos dátumot is h mikor kezdek.

Azt a gyereket fel sem vették akinek nem volt m8nd 2 szülőtől munkáltatói.

Itt nagyon nagy a túljelentkezés.

2021. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahol több bölcsi is van és van hely ott évközben is belehet iratkozni, de sok helyen nincs hely azért kell beiratkozni időben.
2021. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Helyben kell érdeklődni,annyira eltérő ez a bölcsi dolog az országon belül.


Nálunk 2 évvel kezdés előtt kell beiratni, csak szeptemberi kezdés van és több száz fős varolista.


Rokonok vidéken munkáltatói nélkül adta be évközben.


Szóval erről ennyit :/

2021. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 31. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a kezdés előtti hónapban kérik. Be lehet íratni év közben is, csak úgy neccesebb, hogy lesz-e hely. Nálunk azt mondják egy évvel előre jelezd ha tudod. Én pl a gyed lejártával megyek vissza dolgozni. Mivel ezt a dátumot tudtam előre, így leadtam egy évvel előtte a papírt a jelentkezeshez
2021. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi novemberben jelentkeztünk bölcsibe. 1-2 héten belül meg is jött, hogy felvették és hogy menjünk be megbeszélésre. Elmondták mit kell kitöltenünk, milyen papírokat kell beadni (kellett munkáltatói mindkettőnk munkahelyéről). Az ünnepek miatt volt egy kis csúszás, de január közepe-vége felé kezdett is. (Bp)
2021. jún. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!