Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Kislányom most lesz 8 hónapos. Jövőre szeretnék visszamenni dolgozni, bölcsődébe adnám. Sajnos párom fizetéséből alig jövünk ki egy hónapba, ő persze hallani se akar bölcsődéről. Nálatok is volt így? Apuka ellenezte de ti úgy éreztétek muszáj?

2021. okt. 27. 22:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy rossz anya
2021. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Miért lennél rossz anya?
2021. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha annyira nem akar bölcsit a gyereknek, akkor vagy keressen jobban fizető àllàst, vagy ùgy keress àllàst, hogy mindig olyankor dolgozz, mikor pàrod nem, ès akkor felvàltva vigyàztok a gyerekre.
2021. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
85%
Aki rossz anya, az sosem kételkedik abban, hogy ő egy tökéletes és csodálatos anya.
2021. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem meg pont fordítva, aki ketelkedik magában, az valamit nem jól csinál, mert aki minden nap úgy fekszik le, hogy ma is mundent megtett a gyerekéért, az nem ketelkedik.

Ettől függetlenül emiatt dehogy vagy rlssz6.

2021. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
A párodat nem zavarja, hogy nyomorogtok?
2021. okt. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Mi felváltva dolgozunk.Ő nappal,én éjszaka.Neki egyszerűbb éjszaka,viszonylag gyorsan és könnyen elalszik.Vacsorát mindig hagyok,lefürdenek,elaltatja és reggelig max kel hozzá ha véletlenül nyűglődne éjszaka (de nem szokott,ritka.akkor is valami nincs rendben.nincs meg a cumi,szomjas,fázik,melege van..percek alatt megoldódik)


18:00-ra megyek,és 2:30 környékén érek haza.Ameddig alszik a fiúnk addig én is (6 és 8 óra közt kel) aztán reggel kelek hozzá.

Délben még alszik egyszer 1-2 órát,így akkor én is ledőlök még egy kis pihenésre.


Ez is egy megoldás,de ehhez szó szerint "csapat munka" kell.

Nem mindig minden zökkenő mentes,de olyankor mindkét félnek tudni kell helyén kezelni a dolgokat.Párom is volt,hogy éjszakázott a fiammal,mert ő beteg volt,aztán ahogy haza értem én vettem át.Egyikünk sem aludt szinte semmit,mindketten ki voltunk merülve,de átvészeltük 4 nap alatt.


De amúgy meg..ez nem menne akárkinek,főleg a sok díszhere alapján akikről itt panaszkodnak az anyukák/feleségek. :D

Úgyhogy leírtam,ha esetleg fontolóra vennétek ilyesmit,de kb 2 éves lesz akkor.Nem katasztrófa,ha bölcsibe adod.

2021. okt. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%

A bölcsi jó. Szocializálódik, ami fontos. Arra azért számíts, hogy az első 6 hónapban kb két-három hetente lesz beteg (az immunrendszere még nincs hozzászokva a közösséghez, de ez teljesen átlagos).

Kicsit "segíthet" a szocializálódásnak, ha addig is hordod játszótérre, vagy baráti társaságba, ahol közel azonos korú gyerekek vannak.

2021. okt. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%
A férjem nálunk jol keres,így nem adjuk bölcsibe.Egyikünk sem akarná.
2021. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
5%
#7 vajon mit dolgozol éjjel?🤔Az én férjem páros lábbal rugna ki ha csak felmerülne,hogy éjjel akarok dolgozni.Azon kívül aggódna is.A te férjed otthon alszik békésen,amíg te házon kívul vagy?😳Vannak érdekes családok.
2021. okt. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!