Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ki hogy szoktatta be a gyereké...

Ki hogy szoktatta be a gyerekét a bölcsibe, aki maga is új munkahelyen kezdett?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdheti a bölcsit. Augusztusban lesz a beszoktatás, addigra már munkaviszonyom kell, hogy legyen, hogy beszoktathassák.

Még nincs munkám sem, mert ahol dolgoztam kirúgtak szülés után. Határozott idejű szerződésem volt.

Fogalmam sincs, hogy fogom ezt összehozni. Segítség nincs. Szoktak a munkahelyek engedményt adni, hogy felvesznek, de kezdhetek később, amikor már beszokott?



2022. márc. 21. 19:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg ott van az is, amit mindenki mond, hogy készüljek fel, hogy 1 hetet megy, 1-2 hetet otthon van.
2022. márc. 21. 19:48
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Más is beszoktathatja.

Betegségekre meg készülj,mert 95%ban pont így szokott lenni.

2022. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Meddig tart a beszoktatás? Nincs segítség, nagyszülők 250 km-re, apuka építőiparban dolgozik.
2022. márc. 21. 20:11
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk 3 nap volt a beszoktatás. Nem tart az hetekig. Főleg ha nem csinálsz belőle nagy ügyet.
2022. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

szerintem is határozottan kell kezelni


ha látja rajtad hogy nem gyengülsz el , könnyebb


milyen a gyermek habitusa?


az én lányom is 3 napig szokott be, csütörtökön ott ebédelt , pénteken meg ott is aludt


augusztus 16-tól jár

eddig 2x voltam vele itthon 2 napot orrfolyás miatt


szóval azért lehet jól alakul minden ☺️

2022. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szeret más gyerekkel játszani, viszont most van a félős korszakában, a felnőttektől fél. Fényevő, gyakorlatilag semmit nem eszik.
2022. márc. 21. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem ő lesz az első fényevő akit látnak. Az enyém sem evett. Örültek ha beledugta a nyelve hegyét a kanálba. A kenyeret mindig üresen ette, persze csak a belsejét. Inni is csak vizet ivott, soha egy pohár teát vagy kakaót nem lehetett beleerőltetni.


Normális ha fél a felnőttektől, az lenne a furcsa ha nem félne. Hidd el meg fogja szokni. Csak első pár alkalommal lesznek neki a nevelők idegenek. Utána már hozzáköti őket a gyerekekhez, játékokhoz, a motorzáshoz az udvaron. Az én gyerekem sokáig azt hitte hogy a nénik ott laknak a bölcsiben. Teljesen ledöbbent amikor megtudta, hogy a nénik is hazamennek és van saját családjuk. :D

2022. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

2 Nap alatt beszokott, nem volt probléma, utána viszont 1 hét betegség, 1 hét bölcsi, 1 hét betegség, 1 hét bölcsi. Kicsit előjött a szeparációs szorongás esténként így sajnos, nem sajnos kicsit beköltözött közénk. Visszaszoktattam hamar, mert én úgy rosszul alszok, és a munka miatt pláne kellett a pihenés. A másik ami rohadt nehéz, ha beteg, akkor ti is elkapjátok, illetve fél éjjel fent van mert krahácsol és orrot kell szívni, és sír mert behányt stb stb. Igy legyél friss reggel.


A férjem maradt vele otthon amikor beteg volt, mert neki toleránsabbak a munkahelyén, mivel régóta ott van.

Nem mindig az anya dolga feláldozni a karriert, sőt!

2022. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nem tudom ki pontozta le őket. Hűha utolsó, ez nem túl jó...
2022. márc. 21. 22:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
3 nap volt a beszoktatás. Apuka is otthon maradhat a beteg gyerekkel.
2022. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!