Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyire szabályos leandereket...

Mennyire szabályos leandereket ültetni bölcsődei udvarra?

Figyelt kérdés
Úgy tudom mérgező, és gyerekintézményben nem lehetne mérgező növényt ültetni
2022. jún. 14. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Igen, valóban minden része mérgező. Sokáig nem is tudtam.
2022. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is újdonság.

Igaz, én nem üzemeltetek óvodát, de a nagyszülői háznál több hatalmas leander-bokor is van, ahová gyerekekkel is járunk.

2022. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk az ovi előtt gyöngyvirág van...no komment..


A játszótéren meg 2 évig nőtt az odahozott földben/mulcsban a gyilkos galóca. Míg ki nem irtottam mindet. A lányom ott szedte fél méterre a kis mezei virágokat mellette...

2022. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Miert ne lehetne? Átlag bölcsődés 2 éves, ha nevelik a szülei, nem fog virágokat legelni a bölcsőde udvarán
2022. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk az oviudvaron van. És?!


Illetve nekem az udvaron vagy 10 cseréppel tuti.


1 és 3 évesek a gyerekeink. Egyik sem legel bokrokat 🤦‍♀️

2022. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Huh, azért mert valakinek a gyereke alapvetően nem "legel" bokrokat", még előfordulhat, hogy megkóstol valamit kíváncsiságból vagy játékból. Mert ilyenek a gyerekek.
2022. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

4... come on..

Az én fiam hidd el nevelve van, minden ismerős csak legyint ha bármi problémát felhozok, hiszen, olyan kis jólnevelt, milyen szerencsés vagyok blabla, szóval egy igen jó gyerek. És 20 hónaposan szokott le arról hogy szájába vegye a dolgokat (nem nevelés kérdése, hanem eddig tartott nála az orális szakasz) viszont a virágokat szereti kicsit megkóstolni 2 évesen is, főleg a százszorszépet.

2022. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Na már meg is jöttek az "és??" emberek.

Kit érdekel, nálatok mi van, itt óvodáról van szó, ahol nem két gyerek szaladgál az udvaron.

De már küldi a fejcsapkodós emojit, mintha ő lenne az univerzum legokosabbja... Pff.

2022. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
5%

Köszönjük 8!

Jar a buksi simibezért a válaszért...

2022. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Szívesen, mert látom nem sikerült megérteni, hogy bölcsőde van a kérdésben.
2022. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!