Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A csoport úgy döntött hogy...

A csoport úgy döntött hogy adunk a 2kisgyereknevelőnek ajándékot, (10en vagyunk a csoportba) de a dajkanak nem illene adni? Nagyon ritkán van a gyerekekkel mert egy masik csoport dajkája is. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Inkabb szegenyebbek a csoportunk szülei , de vajon nem sertodne meg a dajka ha nem kap semmit?

Ajandekkartyat adunk a kisgyereknevelőknek 5-5000ft ertekben, ha a dajkanak adunk neki is ugyanannyit, vagy elég kevesebb is?



2022. dec. 15. 16:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
11-12en vagyunk egyelőre, bocsi, majd 1-2en meg fognak csatlakozni.
2022. dec. 15. 17:01
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek egyforman adnek!

Mit szolnal ha a dajka az egyik kezet torolne meg a gyerekednek, vagy felkesz etelt adna neki ? Ez milyen felfogas ?

2022. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te csak azt hiszed, hogy ritkán van a gyerekekkel, csak nem az ő feladata figyelni rájuj. Az összes "piszkos" munka az övé. Nálunk két egységre jutott egy dajka, de eszünkbe sem jutott kihagyni.
2022. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a gyerekekkel hanem takarítja a pisis, kakis mocskukat, eléjük teszi az ételt, az összekajázott mosnivalót kezeli stb, legalább olyan kemény a munkája mint az óvónőknek akkor is ha nincs annyira jelen
2022. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mindenki kap vagy senki.
2022. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a dajka többet érdemel, mint az óvónő.
2022. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A dajka behozza a kaját, és előkészíti az ágyakat, de nemnagyon van a gyerekekkel tényleg , mert 2 kisgyereknevelő van egy csoportba.

De értem amit irtok.

2022. dec. 15. 17:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tényleg keveset van konkrétan a gyerekkel, de szerinted mitől lesz tiszta a tányér meg a pohár? A mosdó, wc is öntisztuló? Az ágyak ki be másznak a helyükröl? A cipők talpáról lehulló sár elpárolog? A szemetes kiürül éjjel magától, miközben feltölti a zsebkendőt tartót és a szappantartót?...


Szerintem semmivel sem érdemel kevesebbet egy dajka mint egy óvónő

2022. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Dajka vagyok és tényleg nekem rosszabb a munkám, mint a nevelőknek. Sokszor ha hiányzik valamelyik nevelő, akkor a gyerekeknél szükség van rám is. Enyém a takarítás, a konyha és a gyerekeknél is segítek. Nálunk a szülők eddig nekem is hoztak ajándékot, ha a nevelők is kaptak. Nem is a sértődés miatt, hanem szerintem illik mindenkinek adni ajándékot. Mi is vettünk az oviban a dajkának, hisz a gyerekemmel ő is foglalkozik.
2022. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha kártyát nem is, de egy kis csoki vagy valami.

Én gondozónő vagyok és tavaly a fiam idejárt, mindenkinek adtam egy csokit a gnőknek meg utalványt +ba

2022. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!