Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsiben dolgozó nevelők,...

Bölcsiben dolgozó nevelők, dajkák segítsenek légyszi. Ilyen eaetben hogy altattok?

Figyelt kérdés
A kislányom 2éves, most kezdi a bölcsit. Viszont nem tud elaludni egyedül. Kell a simi, a bújás. Ilyenkor van arra kapacitás, hogy valaki altatja az ilyen gyerkőcöket? Vagy hogy oldják meg?
2023. jan. 27. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Sokszor meglepődnek a szülők, hogy a bölcsiben minden segítség nélkül elalszanak, ott jobban lefáradnak, de ha nagyon nem megy akkor odaülünk simizni
2023. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jajj de jó🙏🏻 igen, erről én is hallottam, hogy ott az otthon még ringatott gyerek, tök lazán elalszik a bölcsiben magától

De azért bennem van a félsz, hogy mivan ha mégsem

Jó ezt hallani, hogy azért ha nagyon nem megy az alvás, van olyan, hogy simizik őket

Hétfőn rákérdezek a mi bölcsinkbe is😁

2023. jan. 27. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kisebb lányom minden nap úgy jön haza hogy Icus simizte hátam, elaludtam 🙂
2023. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam nem rég kezdte a bölcsit, az elején nagyon nehezen aludt el egy másik új kisfiúval együtt. A gondozónő kettejük között ült, altatgatta, simogatta őket, míg el nem aludtak. Ez csak pár napig tartott, utána már simán elaludt magától is.
2023. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Napokban beszéltem erről egy óvónővel, azt mondta, nem is gondolja az ember, hogy mennyire hat a csordaszellem, ha látja, hogy más alszik, ő is fog. Illetve mindig mondják az anyukák, hogy jajj ő nem alszik délben már mióta, bekerül az oviba és láss csodát, alszik délben.

1hónap múlva kezdi a bölcsit a fiam, engem sokkal jobban aggaszt, hogy hogy fog hatni rá, hogy otthagyom.

2023. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Normális helyen simogatjak a hatukat. Azt nem tudom a ti bölcsitekben hogy van. De gondolom jó helyre iratod be.
2023. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Remélem én is, hogy jó helyre kerül😅

Sok jót hallottam róla... és mikor mentünk megnézni akkor is csak jót tapasztaltam

Bízom benne hogy nem lesz baj

2023. jan. 27. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek is van hátulütője, mert ha túlságosan szeretve van az alvás miatt, a szülőnek nem fog tetszeni a dolog, mást lát bele.
2023. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jelentem, elkezdte 2hete a bölcsit, 3napja már bent alszik

Simivel, és kézfogással 5perc alatt elalszik

És nem, nem látok bele mást

2023. febr. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!