Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit kérnek a bölcsiben?

Mit kérnek a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Nálatok mi az amit kérnek a bölcsibe hogy vigyetek? Miket kell venni? Tudom minden bölcsi más de érdekelne hogy kb mikre kell számítani. Pelenkát,popsi törlőt tudom de mi a helyzet a cumisüveggel ha esetleg tejitalt-tápszert is szokott még inni déli alvásná? De nyilván minden más is érdekel a legaprób dologtól kezdve.

#kisgyerek #bölcsőde #cumisüveg #Cumizik #Itató kulacs
2023. febr. 8. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem fognak neki tejitalt keverni az alváshoz. Ha csak nem csecsemő.

Mennyi idős gyereket adsz be?

Bölcsiben pohárból isznak. Akkor is ha még nem tud, azt kap.

Játszócumit adhatsz be.

Sok váltóruhát, kényelmes holmit.

Pelenka, popsitörlő, ha még pelenkás.

2023. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Cumisuveget nem lehet bevinni, pláne nem tejitallal/tápszerrel/akarmivel. Mire bolcsis lesz, le kell szoktatni arról, hogy iyg aludjon el.
2023. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Cumisüveget nem lehet bevinni. És végképp nem fognak tápszert keverni neki. Hacsak nem olyan pici, hogy még azt eszik.

A lányom másfél évesen ment bölcsibe, akkor még Cumisüvegből itta a vizet itthon.

A bölcsiben rögtön megszokta, hogy ott nincs, ott pohár van.

2023. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 babyboom567 ***** válasza:
100%
És ne is menj bele,ha ott azt mondják,hogy "amíg beszokik addig lehet a cumisüveg", mert kegyetlen nehéz lesz utána letenni.Pár nap alatt megszokja,hogy ott nincs.(pont a múltkor volt valami kérdés erről, hogy hagyták a gondozók a cumisüveget, aztán kaptak ÁNTSZ ellenörzést ,és egyik napról a másikra,nem lehet bevinni, a gyerek meg megzakkant)
2023. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkát, popsitörlőt, krémet, váltó ruhát kértek. Cumisüveget, itatót nem lehet bevinni. Nem is adnak nekik tápszert. Mondjuk a nagyon kicsiknek lehet, náluk nem tudom, hogyan van. Amikor a fiam majdnem 2 évesen elkezdte a beszoktatást, kissé megijedtem, mert ott csak pohárból adtak nekik inni, ő meg még nem tudott. Úgyhogy azokban a hetekben itthon is abból adtam neki. Hamar megszokta és megtanult inni belőle.
2023. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Mini bölcsis a lányom, nálunk lehet vinni cumisüveget, itatópoharat, de alapvetőem pohárból szorgalmazzák az ivást, csak végső esetben kap üvegből. Tápszert, tejitalt nem kevernek bent.

Ami kell:2-3 szett váltóruha, udvaros overál/kabát+sínadrág (hogy ne azt koszolja, amiben viszem), benti cipő/szandi, kéztörlő törölköző, ágyneműhuzat, havonta egy csomag szalvéta és zsepi, alvós játék/cumi/rágóka, ha használ ilyesmit.

2023. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg persze pelus, krém, popsitörlő
2023. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 20hónapos a lányom szeptembertől tervezem bölcsibe adni. Addigra reményeim szerint szobatiszta lesz már ismerkedik a bilivel a pohár is érdekli de leginkább cumisüveg és itatópohárból iszik. Nagyon ritka mikor tejitalt is kap délben leginkább mikor nagyon fáradt már és kevés ebédet eszik.
2023. febr. 8. 21:05
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
#6! Bocs, csak kíváncsiság, hátha tudod, ha minibe jártok. Úgy tudom, papíron 5 hónapos kortól lehet bölcsibe adni. Ok., biztos nem az a jellemző, de ha mégis van olyan kicsi és nem kevernek tápszert, akkor mit adnak neki, rántott húst?🤔
2023. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
#9 Nálunk a lányom a legfiatalabb a 14 hónapjával. Jelenleg nincs kisebb a csoportban. Nem tudom, ott hogy oldják meg. Gondolom ők azért kapnak tápszert.
2023. febr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!